Connect with Us

All posts tagged "morri"

Denoncim 23:40 - 23 Janar, 2020

Merr 590 euro dhe zhduket, “Stop” gjen “Minerva Grup”

Një tjetër denoncim ka mbërritur në emisionin “Stop” për agjensitë e punësimit. Kësaj radhe, denoncimi është për “ Minerva Grup”.Ermir Leka nga Burreli, tregon, se kjo...

Aktualitet 21:14 - 9 Janar, 2019

E vërteta e aferës 40 milionë euro/ Ja si e morri “DH Albania” zbatimin e projektit të Unazës së Madhe

Pas publikimit të skandalit të kompanisë “DH Albania” në “Zërin e Amerikës” e cila është ndihmuar nga instuticionet shqiptare, ka reaguar Sekretariati  Teknik i Komisionit te...