Connect with Us

All posts tagged "morena taraku"

Kryesore Show Biz 11:01 - 28 Korrik, 2019

Morena Taraku “çmend” ndjekësit/ Pozon krah këngëtarit më të famshëm latin

Teksa po shijon suksesin e këngës më të fundit “Swag”, këngëtarja e njohur Morena Taraku i ka surprizuar sërish fansat. Këtë fundjavë, Morena ka publikuar një...

Kryesore Show Biz 21:25 - 15 Korrik, 2019

Morena Taraku publikon këngën më të re/ Reagon këngëtari me famë botërore

Këngëtarja nga Kosova, Morena Taraku, ditën  e djeshme ka publikuar kënëgn e saj më të re të titulluar “Swag”. Në tekstin e këngës flitej për jetën...

Aktualitet 17:47 - 13 Korrik, 2019

“Plastikë apo femër?”/ Fansi ironizon këngëtaren shqiptare

Këngëtarja shqiptare që po korr sukses në Turqi, Morena Taraku është komentuar shpesh herë për pamjen e saj. Të shumtë janë ata që mendojnë se në...

Aktualitet 20:05 - 18 Maj, 2019

E shtrirë në vaskë duke pritur pizza-n/ Këngëtarja shqiptare “çmend” ndjekësit me foton seksi

Morena Taraku është një nga personazhet më të komentuara të showbizit shqiptar. Pas ndarjes nga miliarderi Sasha Sobhani, Morena pati një sukses të madh në muzikë...

Aktualitet 16:43 - 13 Maj, 2019

“Dështakë”/ Modelja reagon ashpër ndaj gazetarëve

Raporti mes Morena Tarakut dhe milarderit iranian Sasha Sobhani u komentua gjatë nëpër media. Pas ndarjes nga këngëtarja miliarderi është parë nën shoqërinë e modeles Vildane...

Aktualitet 19:26 - 12 Maj, 2019

Miliarderi iranian harron këngëtaren e njohur/ “Çmendet” pas modeles shqiptare

Ndarja e këngëtares Morena Taraku me miliarderin iranian u përfol shumë në mediat online. Historia e tyre u mbyll me shumë zënka virtuale por në fund...

Kryesore Show Biz 11:53 - 3 Dhjetor, 2018

Morena Taraku bën videon më seksi në vaskë, por të gjithë komentuesit kanë një merak

Gjithmonë ka provokuar me veprimet apo pozat e saj, por Morena Tarakut nuk i intereson nëse kritikohet nga të tjerët. Këngëtarja dhe modelja publikoi mbrëmjen e...

Kryesore Show Biz 12:40 - 23 Nentor, 2018

Nuk i’u bind urdhrit zyrtar të polices: Morena Taraku hidhet në gjyq dhe nuk pranon aktakuzën

Të mërkurën në Gjykatën Themelore në Ferizaj, dega në Kaçanik, është mbajtur shqyrtimi fillestar ndaj Morena Tarakut, e akuzuar për pengim të personit zyrtar në kryerjen...

Aktualitet 11:40 - 11 Nentor, 2018

Brenda shtëpisë së Morena Tarakut/Ja pamjet e arredimit modern

Morena Taraku ka hapur dyer e shtëpisë për fansat dhe i ka bërë në tur rreth e qark përmes postimeve në “Instagram”. Këngëtarja e hitit “Femnat”...

Kryesore Show Biz 10:53 - 30 Tetor, 2018

Çfarë ndodhi? Këngëtarja Morena Taraku përfundon në spital!

Morena Taraku është ndër këngëtaret më të suksesshme në Kosovë, e cila së fundmi ka qënë në vëmendjen e mediave edhe për shkak të ndarjes së...

Kryesore Show Biz 16:45 - 17 Korrik, 2018

Pas ndarjes nga Morena, miliarderi iranian kalon natën me bukuroshen nga Kosova

Pas lidhjes së shkurtër me këngëtaren nga Kosova, Morena Tarakun, lidhje e cila bëri bujë të madhe në media, miliarderi iranian Sasha Sobhani duket se nuk...

Kryesore Show Biz 13:00 - 27 Qershor, 2018

Pas ndarjes nga Morena, miliarderi iranian vjen në Shqipëri

Lidhja e Morena Tarakut me miliarderin iranian Sasha Sobhani u bë më e diskutuara e ditëve të fundit. Megjithëse dashurinë që kishin e shprehën duke bërë...

Kryesore Show Biz 12:13 - 25 Qershor, 2018

Morena Taraku e quajti homoseksual, reagon miliarderi iranian

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku dhe i dashuri i saj iranian, Sasha Sobhani kanë qenë ditët e fundit në qendër të vëmendjes mediatike duke u përfolur se...

Kryesore Show Biz 10:34 - 24 Qershor, 2018

Morena plas bombën/ Publikon videon e ish të dashurit duke u puthur me një mashkull

Lidhja e tyre ka qenë kryefjala e shtypit rozë për javë me radhë. Por me sa duket, këngëtarja shqiptare, Morena Taraku i ka dhënë fund marrëdhënies...

Kryesore Show Biz 23:00 - 11 Qershor, 2018

Këngëtarja e njohur shqiptare në gjëndje jo të mirë shëndetësore

Ka pak javë që ajo ka postuar këngën e saj më te re dhe dje ka arritur 1 milionë klikime. Bëhet fjalë për Morena Tarakun e...

Aktualitet 20:22 - 29 Maj, 2018

Jeta e të dashurit të këngëtares shqiptare/ Nga babai i pushtetshëm, tek skandalet e akuzat për vrasje

Ditën e sotme u bë publik lajmi se këngëtarja e modelja Morena Taraku është në lidhje serioze me një miliarder nga Teherani të quajtur Sasha Sobhani....

Kryesore Show Biz 00:00 - 8 Maj, 2018

Realizon tatuazh me emrin e saj në trup/ Këngëtarja habitet nga veprimi fansit

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të dashura në Kosovë. Madje së fundmi, një nga fansat e saj ka realizuar edhe tatuazh me emrin e...

Kryesore Show Biz 12:15 - 12 Prill, 2018

Morena Taraku i shkruan mesazh nënës së ndjerë

Ajo i ka kushtuar edhe një këngë nënës së saj, Luljeta Taraku, e cila është ndarë nga jeta për shkak të një sëmundje të rëndë. Kënga...

Kryesore Show Biz 22:40 - 10 Mars, 2018

Morena Taraku në gjurmët e Rita Orës?

Personazhet publikë, përveç artit të tyre në muzikë apo televizion, po i futen dhe rrugëve të tjera. Rrugës së biznesit. E fundit ishte Rita Ora e...

Kryesore Show Biz 18:30 - 2 Korrik, 2017

Morenës nuk  i ndahet shpirti nga Despacito/Video

Morena Taraku i adhuron shumë udhëtimet, aq më tepër kur  ka në sfond muzikë të mirë, që e bën të këndojë edhe atë me zë të...

Showbizz 01:40 - 20 Maj, 2017

Fotoja seksi e këngëtares shqiptare ndez fansat

Këngëtarja simpatike Morena Taraku është ende në Maldive duke pushuar dhe duke kaluar momente të mrekullueshme në atë parajsë përrallore. Postimet e Morenës kanë qenë të...

Kryesore Show Biz 21:00 - 19 Maj, 2017

Fotoja seksi e këngëtares shqiptare ndez fansat

Këngëtarja simpatike Morena Taraku është ende në Maldive duke pushuar dhe duke kaluar momente të mrekullueshme në atë parajsë përrallore. Postimet e Morenës kanë qenë të...

Kryesore Show Biz 18:00 - 18 Maj, 2017

Ja cila artiste shqiptare e ka luksin të shkojë në Maldive

Ishujt Maldive janë destimacioni i preferuar i të gjithë vipave të huaj, sidomos këngëtarëve dhe modeleve. Kur vjen puna te vipat shqiptarë, jo të gjithë e kanë mundësinë të...