Connect with Us

All posts tagged "moment"

Kryesore Show Biz 22:05 - 1 Gusht, 2019

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur. Ajo...

Aktualitet 15:20 - 9 Korrik, 2019

“Doktori mendoi se kisha vdekur”/ Albana Osmani tregon momentin më të veçantë të jetës së saj

Moderatorja Albana Osmani ka rrëfyer një nga momentet më të veçanta të jetës së saj. Ajo ka treguar se ndryshe nga të gjithë ajo ka lindur...

Kryesore Show Biz 22:58 - 1 Korrik, 2019

“Gjithçka ndryshoi”/ Miliarderja tregon momentin më të bukur të jetës së saj

Ato janë familja më e famshme në të gjithë botën. Bëhet fjalë për Jenner dhe Kardashian. Në kopertinën e një nga revistave më të njohura ‘HarpersBazaar’...

Aktualitet 18:14 - 22 Qershor, 2019

“Momenti më i vështirë në karrierën tënde?”/ Stilistja e famshme shqiptare e thotë publikisht

Stilistja e njohur shqiptare Rezarta Skifteri është një ndër dizajneret më të kërkuara në Shqipëri. E ftuar në emisionin “Thumb” ka folur shumë për karrierën e...

Aktualitet 10:53 - 22 Qershor, 2019

“Ishte momenti i duhur, erdhi natyrshëm”/ Miriam Cani flet për shtatzaninë e saj të dytë

Këngëtarja shqiptare Miriam Cani tashmë po gëzon shtatzaninë e saj të dytë. Ajo ka folur për herë të parë në një rrëfim për “Mirage”, Miriam tregoi...

Kryesore Show Biz 11:10 - 19 Qershor, 2019

“Ai momenti kur vajza është në gjumë dhe…”/ Xhensila dhe Besi “sherr” në Instagram

Para disa muajsh , Besi dhe Xhensila Myrtezaj u gezuan me ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre të parë, Ajka. Por Xhensila ka postuar se fundmi ...

Aktualitet 15:15 - 16 Qershor, 2019

“E përjetova shumë keq”/ Greta Koçi tregon me lot në sy momentin e dhimbshëm

Greta Koçi është një ndër këngëtaret e cila e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën private. Por këtë herë ajo ka ndarë me publikun disa detaje...

Aktualitet 17:56 - 5 Qershor, 2019

“Dola nga binarët”/ Këngëtari tregon momentin më të dhimbshëm të jetës së tij

Kujtim Prodani është një nga këngëtarët që i ka dhënë shumë muzikës shqiptare. I ftuar tek Rudina ai ka folur për ikjen nga jeta të babait...

Aktualitet 14:10 - 4 Qershor, 2019

Filmi më i ndjekur i momentit/ “La Casa De Papel” publikon trailerin e shumëpritur

Ky film fitoi në ceremoninë e 46 të ndarjes së çmimeve “International Emmy Awards” , “Best Drama Series” dhe si filmi më i suksesshëm në Netflix...

Kryesore Show Biz 17:25 - 16 Maj, 2019

“Nuk merrja dot frymë”/ Soni Malaj tregon momentin më të sikletshëm gjatë recitalit

Disa ditë më parë këngëtarja Soni Malaj ka mbajtur recitalin e saj të parë i cili ka rezultuar i suksesshëm. Soni ka treguar një nga momentet...

Kuriozitete 21:52 - 13 Maj, 2019

Në mëngjes apo në darkë?/ Zbuloni momentin e duhur se kur duhet të bëni dush

Të shumtë janë ata njerëz që sapo zgjohen gjëja e parë që bëjnë është dushi. Të tjerë preferon të lahen në mbrëmje para se të flejnë...

Showbizz 19:21 - 30 Prill, 2019

“Këmbët i kisha gjak”/ Anxhela Peristeri rrëfen momentin e saj më të keq në skenë

Një nga këngëtaret e cila ka korrur sukses të madh në Shqipëri me muzikën e saj është Anxhela Peristeri. E ftuar sot në emisionin “Ftesë në...

Fashion 14:10 - 30 Prill, 2019

Çfarë të vishni këtë verë? Zbuloni sandalet më “in” të momentit

Janë njëra palë më e veçantë se tjetra dhe pa diskutim që këtë verë duhet t’i mbajmë veshur. Pasi t’i shihni me sytë tuaj në fotot...

Fashion 14:53 - 9 Prill, 2019

Streçet ideale qe ia vlen t’i veshim/Ja cili është trendy i momentit

Të gjitha llojet e streçeve që shikoni në fotot e mëposhtme janë pikërisht të përshtatshme për stinën e pranverës dhe për më tepër janë trendy i...

Kryesore Show Biz 13:40 - 6 Prill, 2019

“Qesha shumë, mendova se do lind”/Aktorja e famshme tregon momentin e sikletshëm

Aktori turk Burak Ozçivit dhe Fahriye Evçen ndodheshin mbrëmjen e djeshme në show-n e komedianit turk Cem Yilmaz, ku u fotografuan teksa zbrisnin nga makina. Çifti...

momenti ideal per te tradhetuar
Aktualitet 23:20 - 27 Mars, 2019

Ka një moment ideal për gjë/ Ky është momenti ideal për të tradhëtuar

Tradhëtia është një fenomen që ndodh zakonisht mirëpo nuk është diskutuar shumë koha gjatë të cilës ndodh tradhëtia. Duke iu referuar një studimi të kryer në Shtetet e...

Kryesore Show Biz 11:21 - 24 Mars, 2019

“Ka ardhur momenti të bëhem nënë”/Rozana Radi rrëfehet në emision

E angazhuar në karrierën e saj si këngëtare, aktore, moderatore por edhe si sipërmarrëse, Rozana Radit i mbetet pak kohë për vete. E ftuar në emisionin...

Kryesore Show Biz 11:10 - 16 Shkurt, 2019

Luana Vjollca publikon klipin e ri, por ky është momenti më epik

Më në fund u publikua videoklipi i vonuar i Luana Vjollcës, “Boll u bo t’u vujt”. Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare publikoi pasditen e kësaj të premte...

Kryesore Show Biz 11:31 - 10 Shkurt, 2019

Momenti kur Bleona i lë të gjithë “mbrapa”! Renditet në vend të #1 të klasifikimit në billboard

Në korrik të vitit që lamë pas Bleona Qereti publikoi këngën e saj më të re me titullin ‘I Don’t Need Your Love’. Kënga u pëlqye...

Aktualitet 10:10 - 3 Shkurt, 2019

Aktorja shqiptare rrëfen momentin e vështirë: “Humbja e dikujt, është gjëja më e tmerrshme që mund të përjetosh!

Një ndër personazhet e ftuar në emisionin “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën, ka qenë aktorja Ina Gjonçi. Ina ka folur për karrierën e saj në teatër...

Kryesore Show Biz 11:48 - 26 Janar, 2019

Moment epik! Moderatorja shqiptare rrëzohet gjatë emisionit

Jo të gjitha i kanë marrëdhëniet mirë me borën dhe për këtë ka fakte. Moderatorja e “My Living”, Brunilda Lahe, duket se ka hequr shumë peripeci...

Kryesore Show Biz 10:25 - 30 Dhjetor, 2018

Eli Fara: Ju tregoj momentin më të vështirë në jetën time! Nuk kisha të haja dhe nuk i tregova askujt…

Edhe pse nga ekrani gjithçka duket plot shkëlqim, edhe artistët janë përballur në jetë me momente të vështira, emocionale, fizike apo ekonomike. Eli Fara ka qenë...

Aktualitet 22:30 - 25 Nentor, 2018

Studimi/Në momentin që po vdesim ne jemi të vetëdijshëm

Ekspertët mjekësorë kanë patur një debat të hapur përsa i përket asaj që u ndodh njerëzve pas vdekjes. Ka dëshmi anekdotike në të cilat thuhet se...