Connect with Us

All posts tagged "mohim"

U përfol për shtatzëni/ Genta Ismajli mohon se është në pritje të një bebeje
Showbizz 09:46 - 19 Mars, 2021

U përfol për shtatzëni/ Genta Ismajli mohon se është në pritje të një bebeje

Këngëtarja Genta Ismajli prej dy vitesh është në një lidhje dashurie me biznesmenin turk Usta Husen. Bukuroshja shqiptare ka rrëfyer se është shumë e lumtur në...

Sociale 08:28 - 10 Dhjetor, 2020

U prezantua si motra e Klodian Rashës/ Familjarët e 25 vjeçarite mohojnë, kush ishte e reja

Gjatë protestës së djeshme të mbajtur ditën e djeshme për vrasjen e Klodian Rashës, një vajzë pretendoi se ishte motra e 25 vjeçarit. Ajo ka folur...

Fjolla Morina bëhet e gjallë/ Reagon nga arratia
Showbizz 12:56 - 21 Shtator, 2020

U arrestua me Fjolla Morinën, flet pronari i 5 hoteleve në Belgjikë: “Jemi shoqëruesit, nuk e dinim për pistoletën”

Dy djemtë që u arrestuan së bashku me këngëtaren Fjolla Morina, Fisnik Syla dhe Fitim Muji janë shprehur që nuk kishin asnjë dijeni mbi armën që...

Merr fund dilema/ Khloe Kardashian reagon për herë të parë pas lajmeve për shtatzëninë
Showbizz 14:36 - 9 Shtator, 2020

Merr fund dilema/ Khloe Kardashian reagon për herë të parë pas lajmeve për shtatzëninë

Një foto e Khloe Kardashian me barkun që i dukej si i rrumbullakosur është bërë shkak që fansat të aludonin për një shtatzëni të dytë. Ylli...

Showbizz 12:53 - 17 Gusht, 2020

U “kap mat” me modelen nga Burreli/ Robert Berisha sqaron njëherë e mirë statusin e tij

Prej shumë kohësh këngëtari Robert Berisha është kthyer në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës së tij private. Pothuajse një vit i ndarë nga Nora...

Psikologjia e mohimit dhe një paralajmërim nga Pascal-i
Blog 14:53 - 19 Korrik, 2020

Psikologjia e mohimit dhe një paralajmërim nga Pascal-i

Ekzistojnë tre kategori njerëzish që mohojnë një reagim shkencërisht të provuar të shëndetit publik, ndaj pandemisë së koronavirusit: një pjesë janë militantë partiakë, të tjerë janë...

xhelozi
Aktualitet 23:00 - 15 Janar, 2019

 Do ta mohojnë, por këto janë shenjat më xheloze të zodiakut

Akrepi Tashmë nuk ka asnjë dyshim, kjo është shenja më xheloze e horoskopit. Ata  nuk kanë besim tek askush dhe kjo i bën që të ndërtojnë...

Aktualitet 13:10 - 25 Dhjetor, 2018

E mohoi shtatzëninë, Rezarta Shkurta fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Rezarta Shkurta muajin e kaluar u përfol gjatë se ishte shtatzënë për herë të dytë. Shkak u bë një video...

Kryesore Show Biz 10:40 - 5 Dhjetor, 2018

Flet Gabriel Garko: “Jam lodhur duke mohuar legjendat mbi homoseksualitetin”

Gabriel Garko në një intervistë për “Chi” ka folur për jetën e tij private si dhe ka treguar arsyet e largimit nga skena për disa muaj....

Kryesore Show Biz 11:15 - 13 Nentor, 2018

Adelina Tahiri mohon operacionet plastike me fjalinë më origjinale

Adelina Tahiri është ndër personazhet e famshëm shqiptar, për të cilët fansat dyshojnë se ka realizuar disa operacione plastike! Gjatë një video live në profilin e...

Aktualitet 23:00 - 10 Nentor, 2018

Pasi e mohoi lidhjen, aktorja e njohur kapet mat në një pozicion shumë kompromentues me regjisorin

Nuk ka më dyshime! Aktorja e “Game of Thrones” Emilia Clarke dhe regjizori Charlie McDowell kanë nisur një romancë shumë të ëmbël dashurie. Çifti i ri u...

Bota 17:08 - 8 Gusht, 2015

Irani mohon aktivitetet e dyshimta berthamore te konstatuara nga sateliti

Irani ka thënë se akuzat për aktivitete në lokacionin e tij ushtarak Parçin janë “gënjeshtra”. Instituti për Shkencë dhe Siguri Ndërkombëtare në SHBA u është referuar...

Aktualitet 12:48 - 19 Qershor, 2015

Vladimir Gjuta në polici: Do të dorëzohesha vet pas zgjedhjeve

Vladimir Gjuta ka thënë sot në Polici  se do të dorëzohej pas zgjedhjeve vendore të 21 qershorit. Gjuta ka mohur vendosjen e tritolit në farmacinë e...

Aktualitet 11:35 - 19 Qershor, 2015

Vladimir Gjuta mohon tritolin te farmacia e Tahirit

Vladimir Gjuta mohon vendosjen e tritolit në farmacinë e babait të Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit. Ndërsa është marrë në pyetje prej mesnatës deri sot në...

Life Style 22:00 - 9 Qershor, 2015

Gabimet që jua mohojnë dashurinë!

  Ndoshta është e vërtetë që ne bëjmë gjithçka që është në fuqinë tonë për të gjetur një dashuri, por në këtë kërkim pandërgjegjshëm bëjmë gabime...

Aktualitet 08:50 - 11 Prill, 2015

Grida Duma mohon zërat: Nuk jam divorcuar

Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në Partinë Demokratike, Grida Duma ka pranuar të flasë rreth çështjes së  divorcit të saj, për të cilin u përfol shumë...

Aktualitet 08:23 - 14 Mars, 2015

Tom Doshi akuzon, Bami mohon/ Sot ballafaqimi i dytë në Prokurori

Bami gjatë marrjes në pyetje nga dy prokurorët e Krimeve të Rënda, Përparim Kulluri dhe Manjola Hasa, që janë ngarkuar me hetimin e çështjes, ka deklaruar...