Connect with Us

All posts tagged "Moderatore"

Prej kohësh nuk është pjesë e televizionit/ Ilda Bejleri zbulon kur do të rikthehet në ekran
Showbizz 10:32 - 8 Prill, 2021

Prej kohësh nuk është pjesë e televizionit/ Ilda Bejleri zbulon kur do të rikthehet në ekran

Ilda Bejleri është një nga vajzat më të pëlqyera të showbizit. Prej kohësh nuk e kemi parë në ekran si moderatore sportive. Së fundi në një...

Showbizz 16:07 - 7 Prill, 2021

“Jam perfekte për meme”/ Alketa Vejsiu tregon për momentet e sikletshme në skenë

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të njohura të ekranit. Së fundi ajo ka realizuar një bashkëbisedim ku ka rrëfyer për momentet e sikletshme në...

“Kë gënjyet sot?”/ Ndjekësit i vërsulen Bora Zemanit dhe Olsës
Showbizz 11:59 - 1 Prill, 2021

“Kë gënjyet sot?”/ Ndjekësit i vërsulen Bora Zemanit dhe Olsës

Bora Zemani është kthyer në një nga moderatoret më të komentuara të ekranit. Ajo shpesh publikon foto në rrjetet sociale dhe komentet nga ndjekësit janë të...

“Duhet të jepja llogari për krevatin”/ Moderatorja flet pas akuzave për bashkëpunim për prostitucion
Showbizz 11:35 - 30 Mars, 2021

“Duhet të jepja llogari për krevatin”/ Moderatorja flet pas akuzave për bashkëpunim për prostitucion

Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës, kohë më parë u arretsua nga policia për prostitucion. Nga përgjimet, u përmendën shumë emra të personazheve...

Showbizz 14:00 - 29 Mars, 2021

FOTO-WOW/ Xhemi Shehu bën ndryshimin në pamje dhe do t’iu lërë pa fjalë

Moderatorja Xhemi Shehu është një nga personazhet më të dashura dhe të pëlqyera nga publiku shqiptar. Xhemin jemi mësuar ta shohim gjithnjë me një pamje shumë...

“Ka ca që të ftojnë dhe s’të lënë të flasësh”/ Rudina Dembacaj thumbon kolegët
Showbizz 11:45 - 29 Mars, 2021

“Ka ca që të ftojnë dhe s’të lënë të flasësh”/ Rudina Dembacaj thumbon kolegët

Rudina Dembacaj u rikthye sërish në ekran në rolin e aktores me personazhin e njohur dhe të dashur për publikun shqiptar, në rolin e Ajas. Ajo...

Kandidatja e Bashës: Kur bëja seks në varkë
Politikë 13:07 - 28 Mars, 2021

Kandidatja e Bashës: Kur bëja seks në varkë

Oriela Nebijaj është një nga moderatoret më të komentuara të Top Channel. Përveç ekranit ajo është angazhuar edhe me politikën. Më parë Nebijaj ka qenë ish...

FOTOT-Nuk do ta njihni fare/ Ja si dukej Bora Zemani kur prezantonte motin
Showbizz 13:19 - 27 Mars, 2021

FOTOT-Nuk do ta njihni fare/ Ja si dukej Bora Zemani kur prezantonte motin

Bora Zemani është një nga moderatoret më të komentuara të momentit. Ajo është prezantuese e emisionit Përputhen, i cili vijon të jetë një nga emisionet më...

Pse Alketa Vejsiu vishet me të bardha në hapjen e parë të çdo programi?
Showbizz 14:55 - 26 Mars, 2021

Pse Alketa Vejsiu vishet me të bardha në hapjen e parë të çdo programi?

Moderatorja Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të komentuara të showbizit. Pas përfundimit të “Love Story”, Alketa ka nisur me shown më të ri në...

Showbizz 12:57 - 23 Mars, 2021

Në studion e “Tiki Taka”/ Eva Murati shkëlqen në Itali

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, ishte e ftuar speciale në studion e një nga emisioneve më të ndjekur italian të futbollit “Tiki Taka”, në “Mediaset...

“Veten tregon”/ Arbana Osmani xheloze për Xhemi Shehun
Showbizz 15:36 - 22 Mars, 2021

“Veten tregon”/ Arbana Osmani xheloze për Xhemi Shehun

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu kanë një shoqëri prej vitesh. Dy mikeshat i shohim shpesh herë në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe ka shuëm momente që ato...

Marina i lë shenjën me buzëkuq në faqe/ Djali me sindromën Down: Ma fshij se bëhet xheloze e dashura
Showbizz 21:24 - 21 Mars, 2021

Marina i lë shenjën me buzëkuq në faqe/ Djali me sindromën Down: Ma fshij se bëhet xheloze e dashura

Sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, babai i një djali 11 vjeçar me Sindromën Down ka rrëfyer se të birit i pëlqen shumë moderatorja...

Jo vetëm aktore dhe moderatore/ Eva Murati zbulon talentin e fshehur
Showbizz 10:59 - 21 Mars, 2021

Jo vetëm aktore dhe moderatore/ Eva Murati zbulon talentin e fshehur

Eva Murati është një nga moderatoret më të komentuara dhe të pëlqyera të ekranit. Përvecse moderatore dhe aktore, ajo ka treguar se është edhe një këngëtare...

Showbizz 15:40 - 17 Mars, 2021

I vendosi vajzës emrin Bota/ Elita iu përgjigjet paragjykuesve

Pak javë më parë, Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër për herë të dytë. Elita solli në jetë një vajzë të cilën e quajti...

“Gjysmë ore duke i mbuluar”/ Moderatorja tregon “hallin” e shumë amvisave shqiptare
Showbizz 12:14 - 15 Mars, 2021

“Gjysmë ore duke i mbuluar”/ Moderatorja tregon “hallin” e shumë amvisave shqiptare

Moderatorja Arbana Osmani e ka treguar pasionin e saj për kuzhinën. Ajo shpesh publikon video ku shfaqet nga kuzhina duke ndarë me të gjithë ndjekësit recetat...

Fjoralba Ponari prezantuese e “Portokallisë”/ Xhemi Shehu ka dy fjalë për moderatoren
Showbizz 11:49 - 15 Mars, 2021

Fjoralba Ponari prezantuese e “Portokallisë”/ Xhemi Shehu ka dy fjalë për moderatoren

Mbrëmjen e kaluar ka nisur sezoni i ri i Portokallisë. Pas largimit të Eneda Tarifës, drejtimi i showt të humorit tashmë është në dorë të moderatores...

Showbizz 16:51 - 14 Mars, 2021

Bora Zemani tregon çfarë nuk i pëlqen tek konkurrentët e Përputhen: Revoltohem kur…

Bora Zemani është kthyer në një nga moderatoret më të ndjekura me emisioni Përputhen. Së fundi Bora ka qenë e ftuar në Top Albanio Radio ku...

“Pse jeta ime përfundoi kështu?”/ Arbana Osmani nis me “ankesat” ndaj Eduartit
Showbizz 16:17 - 12 Mars, 2021

“Pse jeta ime përfundoi kështu?”/ Arbana Osmani nis me “ankesat” ndaj Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një nga çiftet më të pëlqyera të Instagramit. Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale ku ndajnë me ndjekësit shumë...

Showbizz 15:21 - 12 Mars, 2021

“A është i mirë seksi për shëndetin mendor?”/ Einxhel i përgjigjet ndjekësit: Provoje me librat

Einxhel Shkira është padyshim një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Ajo shpesh realizon bashkëbisedime me ndjekësit për tema të ndryshme sociale. Duke qenë se...

Showbizz 16:27 - 10 Mars, 2021

Rudina Dembacaj shfaqet duke kërcyer me Viktorian/ Ish bashkëshorti i saj tërheq vëmendjen me komentin

Rudina Dembacaj dhe ish bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj edhe pse të ndarë kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin për shkak të vajzës së...

Nuk e fsheh më/ Orinda Huta publikon videon me barkun e rrumbullakosur
Showbizz 14:01 - 10 Mars, 2021

Nuk e fsheh më/ Orinda Huta publikon videon me barkun e rrumbullakosur

Pak ditë më parë, një foto e publikuar në rrjetet sociale e moderatores Orinda Huta me Turjan Hysko krijoi dyshimet tek ndjekësit se Huta ishte në...

“Ç’është kjo ftesë pash Zotin”/ Moderatorja zbulon çfarë i tha shkrimtarja pas videos që bëri xhiron e rrjetit
Showbizz 13:34 - 10 Mars, 2021

“Ç’është kjo ftesë pash Zotin”/ Moderatorja zbulon çfarë i tha shkrimtarja pas videos që bëri xhiron e rrjetit

Aktorja dhe shkrimtarja Mimoza Ahmeti, pak kohë më parë ishte e ftuar në emisionin e Gerta Gixhari. Gjatë bisedës, moderatorja i ndërpreu fjalën për të kaluar...

Dojna Mema nuk e ka problem të tregojë foton e pasaportës/ Zbulon pyetjen që po e mundon këto ditë
Showbizz 12:47 - 10 Mars, 2021

Dojna Mema nuk e ka problem të tregojë foton e pasaportës/ Zbulon pyetjen që po e mundon këto ditë

Moderatorja Dojna Mema është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Së fundi ajo nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit foton e pasaportës, ku...