Connect with Us

All posts tagged "moderator"

Aktualitet 14:40 - 21 Korrik, 2019

“Pse nuk lidheni bashkë”/ Moderatorit shqiptar i vjen në majë të hundës, ja përgjigja ndaj komentueses

Prej disa kohësh marrëdhënia e Isli Islamit dhe Ori Nebiaj është dukur shumë e afërt por mesa duket ata janë veç shokë dhe moderatorit nuk i duron...

Aktualitet 18:43 - 19 Korrik, 2019

“E ndjej prekjen tënde”/ Moderatori humb njeriun e tij më të shtrenjtë

Dita e sotme për moderatorin Flori Gjini është shumë e trishtë, pasi ka humbur njeriun më të dashur të familjes, gjyshen. Lajmin e hidhur e ka...

Aktualitet 16:59 - 16 Korrik, 2019

“S’je ti e bukur”/ Aulona Musta “shpërthen” keq ndaj ndjekësit

Moderatorja Aulona Musta është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Pothuajse çdo moment të ditës së saj ajo e ndan me në llogarinë e...

Aktualitet 12:53 - 9 Korrik, 2019

Video-“Mos u trembni kur…”/ Moderatorit shqiptar i ndodh e papritura në emision

Në transmetimet live mund të ndodhin shumë gjëra të papritura dhe një ndër to i ka ndodhur edhe moderatorit të emisionit “Në shtëpinë tonë” , Florian...

Aktualitet 10:41 - 28 Maj, 2019

“Nuk flasim, kemi probleme”/Moderatori shqiptar flet hapur për “sherrin” me Dafina Zeqirin

Moderatori i njohur shqiptar Alaudin Hamiti mbrëmjen e kaluar në emisionin e tij “Ndrrimi i Natës” ka pasur të ftuar Ronela Hajatin, të cilës publikisht i...

Aktualitet 10:53 - 14 Maj, 2019

“E kam ftuar nuk ka ardhur”/Moderatori shqiptar tregon hatërmbetjen me Xhensila Myrtezaj

Në emisionin e Klan Kosovës, “Nd’rrimi i Natës”, moderatori Alaudin Hamiti  kishte të ftuar këngëtarin Don Phenom, dhe gjatë një loje të realizuar në emision refuzoi...

Aktualitet 13:25 - 10 Maj, 2019

“Po tallesh me gratë myslimane”/Moderatori i njohur akuzon Madonnën për veshjen e ‘burkës’

Madonna është shfaqur në aeroportin JFK të Nju Jorkut, e mbuluar me burka si nje grua e devotshme myslimane në këtë muaj të shenjtë të Ramazanit....

Aktualitet 10:25 - 10 Maj, 2019

“Fëmija mbretëror si shimpanze”/Moderatori pushohet nga puna pas këtij krahasimi

Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër më datën 6 maj dhe vendosën që djalin e tyre të quajtur Archie Harrison Mountbatten-Windsor,...

Aktualitet 10:53 - 7 Maj, 2019

“Largoni vjehrrat nga këtu”/Moderatori shqiptar rrëfen disa ‘sekrete’ nga jeta e tij

Moderatori i “Wake Up”, Isli Islami iu përgjigj disa pyetjeve nga fansat mbrëmjen e djeshme, në Insta Story ku zbuloi edhe disa sekrete se a di...

Showbizz 14:48 - 2 Maj, 2019

Prezanton vetëm me xhaketë/ Moderatori tregon për mesazhet ‘hot’

Aldo Sulollari është një nga moderatorët i cili u bë i njohur për shkak se prezantonte vetëm me një xhaketë. Spikeri i lajmeve të Zjarr Tv...