Connect with Us

All posts tagged "modele"

FOTOT-Modelja që tërbon ndjekësit me format bombastike
Showbizz 09:30 - 14 Prill, 2021

FOTOT-Modelja që tërbon ndjekësit me format bombastike

Jailyne Ojeda Ochoa është një modele shumë e famshme në rrjetet sociale. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, përkatësisht 13 milionë. Jailyne...

I pëlqen të pozojë gjysmë e zhveshur në natyrë/ Njihuni me modelen ruse që do t’iu mahnisë me fotot e saj
Showbizz 09:26 - 13 Prill, 2021

I pëlqen të pozojë gjysmë e zhveshur në natyrë/ Njihuni me modelen ruse që do t’iu mahnisë me fotot e saj

Anyuta Rai është një modele ruse, blogere dhe influencuese në rrjetet sociale. Ajo ka fituar mbështetjen e fansave të panumërt në rrjet, të cilët e kanë...

“Bomba” e Instagramit çmend ndjekësit/ Fotot më shpërthyese të Stephanie Symonds
Showbizz 08:52 - 13 Prill, 2021

“Bomba” e Instagramit çmend ndjekësit/ Fotot më shpërthyese të Stephanie Symonds

Stephanie Symonds është padyshim një nga modelet më seksi të Instagramit. Zeshkanja nuk nguron në asnjë momenttë tregojë format e saj shpërthyese. Stephanie reklamon më shumë...

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar
Showbizz 15:57 - 12 Prill, 2021

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Modelja e njohur ruse, Ariana Lirey ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Don Xhonit “Freestyle” ose siç...

Me foton më të bukur/ Emina Çunmulja zbulon se është në pritje të fëmijës së tretë
Showbizz 11:51 - 12 Prill, 2021

Me foton më të bukur/ Emina Çunmulja zbulon se është në pritje të fëmijës së tretë

Modelja Emina Çunmulaj ka zbuluar se është në pritje të ëmbël për herë të tretë. Nëpërmjet një fotoje ku shfaqet me dy vajzat, ajo tregon se...

Modelja tregon linjat perfekte me bikini/ Fotot më fantastike të Payton Ramolla
Showbizz 10:32 - 12 Prill, 2021

Modelja tregon linjat perfekte me bikini/ Fotot më fantastike të Payton Ramolla

Modelja Payton Ramolla është bërë e njohur si një influencuese dhe yll Tik Tok-u. Fotot dhe videot që publikon në Youtube, kanë bërë që ajo të...

Bjondina e ëmbël provokon me pozat seksi/ Njihuni me modelen më të kërkuar të momentit
Showbizz 10:10 - 12 Prill, 2021

Bjondina e ëmbël provokon me pozat seksi/ Njihuni me modelen më të kërkuar të momentit

Kristina Levina është me origjinë ruse por prej vitesh jeton në Gjermani. Bukuroshja është bërë shumë e famshme në rrjetet sociale falë fotove tejet provokuese që...

Showbizz 09:48 - 12 Prill, 2021

Modelja ruse çmend meshkujt me linjat e saj perfekte/ Fotot më të nxehta të Nina Serebrova

Ajo është një nga modelet më seksi të Instagramit. Bëhet fjalë për Nina Serebrovën  e cila u bë e njohur si modele falë pozave provokuese që...

Nga vizita në Shqipëri dhe pjesëmarrja tek Kënga Magjike/ Mesazhi i Valeria Altobellit, yllit të televizionit italian
Showbizz 09:08 - 12 Prill, 2021

Nga vizita në Shqipëri dhe pjesëmarrja tek Kënga Magjike/ Mesazhi i Valeria Altobellit, yllit të televizionit italian

Valeria Altobelli është një modele, aktore, këngëtare dhe yll televizioni shumë e njohur në Itali. Që në moshë të vogël ka studiuar për piano, kitarë, solfezh...

“Bomba” Vildane Zeneli/ Fotot më të fundit të modeles shqiptare
Showbizz 08:48 - 11 Prill, 2021

“Bomba” Vildane Zeneli/ Fotot më të fundit të modeles shqiptare

Vildane Zeneli është një nga modelet më bombastike të Instagramit. Bukuroshja nga Kosova jeton mes New Yorkut dhe Los Angelos. Karriera e saj si modele ka...

Bukuroshja e Instagramit/ Fotot më magjepsëse të modeles së njohur
Showbizz 08:28 - 11 Prill, 2021

Bukuroshja e Instagramit/ Fotot më magjepsëse të modeles së njohur

Ajo është një nga vajzat më të bukura të Instagramit. Bëhet fjalë për bukuroshen Rachel Ëard e cila është një infuencuese në rrjetet sociale. Rachel ndan...

Ylli i televizionit tërbon fansat me pozat “hot”/ Fotot më të fundit të Kim Hartnett
Showbizz 09:14 - 10 Prill, 2021

Ylli i televizionit tërbon fansat me pozat “hot”/ Fotot më të fundit të Kim Hartnett

Kim Hartnett është një yll televizioni, e cila është bërë e njohur në realityshown e famshëm “Love Island”. Ajo më pas u bë një blogere në...

Bjondina seksi që nxeh rrjetin me fotot seksi/ Njihuni me bukuroshen e Instagramit
Showbizz 08:50 - 10 Prill, 2021

Bjondina seksi që nxeh rrjetin me fotot seksi/ Njihuni me bukuroshen e Instagramit

Georgina Gentle është bjondina seksi me sytë e bukur që ka rrëmbyer zemrat e ndjekësve të saj. Bukuroshja e Instagramit ka një trup marramendës. Ajo është...

Pozat e saj me bikini çmendin meshkujt/ Fotot më provokuese të Jessika Gottit
Showbizz 08:28 - 10 Prill, 2021

Pozat e saj me bikini çmendin meshkujt/ Fotot më provokuese të Jessika Gottit

Jessika Gotti është një modele Instagrami që ka tërhequr vëmendjen me pozat e saj me bikini. Jessika ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale....

Mylene Lacroix, bjondina që do t’iu marrë zemrën me fotot seksi
Showbizz 09:07 - 8 Prill, 2021

Mylene Lacroix, bjondina që do t’iu marrë zemrën me fotot seksi

Ajo është një nga modelet më të bukura që keni parë ndonjëherë. Mylene Lacroix provokon shumë meshkujt me fotot e saj shumë seksi ku tregon linjat...

Pëlqen të bëjë poza topless në natyrë/ Kjo është modelja që i tejkalon kufijtë e imagjinatës
Showbizz 08:49 - 8 Prill, 2021

Pëlqen të bëjë poza topless në natyrë/ Kjo është modelja që i tejkalon kufijtë e imagjinatës

Andreane Chamberland është një nga modelet më seksi të momentit. Bukuroshja bjonde i kalon kufijtë e imagjinatës me format dhe fotot e saj shumë provokuese. Andreane...

VIDEO-Një “bombë” e vërtetë/ Kejvina Kthella publikon videon seksi
Showbizz 11:18 - 7 Prill, 2021

VIDEO-Një “bombë” e vërtetë/ Kejvina Kthella publikon videon seksi

Kejvina Kthella është një nga modelet, e cila njihet për fotot dhe videot provokuese në rrjetet sociale. Bukuroshja komentohet shumë për linjat e saj bombastike që...

Modelja e Playboy çmend meshkujt/ Pozat e saj provokuese do t’iu lënë pa frymë
Showbizz 09:23 - 7 Prill, 2021

Modelja e Playboy çmend meshkujt/ Pozat e saj provokuese do t’iu lënë pa frymë

Sephora Maria Noori është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja e Playboy çmend meshkujt me format e saj dhe pozat provokuese. Ajo ka një...

Bjondia më seksi që keni parë/ Fotot më mahnitëse të bukuroshes ruse
Showbizz 08:47 - 7 Prill, 2021

Bjondia më seksi që keni parë/ Fotot më mahnitëse të bukuroshes ruse

Lilja Ermak është një modele dhe influencuese në rrjetet sociale. Modelja numëron më shumë se 1.7 milionë ndjekës në Instagram. Bukuroshja bjonde njihet për linjat e...

Irina Shayk çmend ndjekësit/ Modelja i lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj
Showbizz 15:33 - 6 Prill, 2021

Irina Shayk çmend ndjekësit/ Modelja i lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj

Modelja Irina Shayk është një nga vajzat më të bukura dhe seksi në botë.Ylli i pasarelave i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e...

FOTOT që tërbuan rrjetin/ Arrestohen 40 modelet që pozuan nudo në Dubai
Showbizz 14:26 - 6 Prill, 2021

FOTOT që tërbuan rrjetin/ Arrestohen 40 modelet që pozuan nudo në Dubai

40 modele janë arrestuar për shkelje të ligjeve të mirësjelljes publike pasi pozuan nudo dhe xhiruan në video të zhveshura në Dubai. Mësohet se vajzat janë...

Format e saj shpërthyese do t’iu lënë pa mend/ Fotot më përvëluese të Katya Elise Henry
Showbizz 09:31 - 6 Prill, 2021

Format e saj shpërthyese do t’iu lënë pa mend/ Fotot më përvëluese të Katya Elise Henry

Katya Elise Henry është një nga modelet më bombë të Instagramit. Bukuroshja sfidon hapur britaniken Demi Rose me format e saj shpërthyese. Katya numëron mbi 8...

Showbizz 08:55 - 6 Prill, 2021

Modelja e fitnesit me pozat tunduese/ Fotot më tërheqëse të Gia Macool

Gia Macool është një modele amerikane, eksperte e fitnesit dhe gjithashtu një influencuese në rrjetet sociale. Ajo është kthyer në një frymëzim për shumë vajza kur...