Connect with Us

All posts tagged "mitures"

Shkolla Rilindja në Kavajë
Aktualitet 12:24 - 10 Shkurt, 2019

Përdhunimi i të miturës/ Zbulohet plani i drejtoreshës për të fshehur ngjarjen

Përdhunimi i të miturës/ Drejtoresha e shkollës tentoi të fshehë ngjarjen Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar të tjera denoncime për përdhunimin e të miturës në...

sali berisha me gazetare
Aktualitet 16:35 - 8 Shkurt, 2019

Përdhunimi i të miturës/ Berisha akuza të forta qeverisë

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar ndaj akuzave të një pjese qeverisë ndaj opozitës dhe heshtjes së kryeministrit Edi Rama, për përdhunimin nga tetë djem të...