Connect with Us

All posts tagged "miss"

Showbizz 09:31 - 18 Gusht, 2020

U rendit në mesin 20 femrave më të bukura në Miss Universe/ Fotot e bukuroshes shqiptare që mahnit me pamjen e saj

Cindy Marina është një modele shqiptaro- amerikane e cila fitoi konkursin e Miss Universe Albania 2019. Ajo përfaqësoi Shqipërinë në Miss universe ku u rendit në...

Një “bishë” e vërtetë/ Trejsi Sejdini i vë flakën Instagramit me fotot e nxehta nga pushimet
Showbizz 21:17 - 26 Korrik, 2020

Provokon Trejsi Sejdini/ Eksploron shpellat e bregetit me shapka…

Ish-miss Shqipëria, Trejsi Sejdini ka shkuar me pushime në jug për të shijuar rrezet e diellit nga ku nuk kanë munguar as fotot provokuese. Në profilin...

Misi që po çmend meshkujt shqiptar/ Tregon format perfekte të trupit
Showbizz 14:42 - 23 Korrik, 2020

Misi që po çmend meshkujt shqiptar/ Tregon format perfekte të trupit

Klaudia Kalia tashmë është një fytyrë mjaft e njohur për publikun shqiptar. Ish miss-i Klaudia Kalia u rendit në Top 10 e vajzave më të bukura...

FOTO-Historia e dashurisë së të riut nga Tirana me missin e Republikës Domenikane
Life Style 10:57 - 18 Korrik, 2020

FOTO-Historia e dashurisë së të riut nga Tirana me missin e Republikës Domenikane

I riu nga Tirana Ervin Elezi është lidhur me një vajzë nga Republika Domenikane e cila është edhe Miss. Bukuroshja domenikane, Nidia Lorena Sanchez ka marrë...

Sociale 20:53 - 6 Dhjetor, 2019

Volejbollistja e kombëtares shqiptare në garë për “Miss Universe 2019”/ Si të votoni 21 vjeçaren

Volejbollistja e kombëtares shqiptare Cindy Marina është shpallur fituese e “Miss Universe Albania 2019”, event që u zhvillua në Tiranë. Cindy Marina do të përfaqësojë Shqipërinë...

Kryesore Show Biz 21:18 - 26 Korrik, 2019

“Këshilla ime për Miss Transgender”/ 20 vjeçarja nga Laçi flet për sherrin me Trejsi Sejdinin

Dy ditë më parë, ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini u përfol për një sherr në një nga cluet e Sarandës. Por ditën e sotme...

Aktualitet 17:32 - 16 Korrik, 2019

Nga miss u shndërrua në gruan e një mbreti/ Bukuroshja ruse rrëfen për jetën luksoze

Ish miss Moska Oksana Voevodina është martuar me mbretin e Malajzisë, Sultan Muhammad V dhe ka publikuar disa foto me djalin e saj, teksa përshkruan romancën...

Aktualitet 13:53 - 26 Maj, 2019

Foto/ “Miss Bum Bum” kërkon të tërheqë vëmendjen e Messit, provokon me format bombastike

Ajo njihet si “Miss Bum Bum “, dhe këtë titull e fitoi 3 vite më parë në një konkurs në Brazil. Suzy Cortez njihet për format...

Aktualitet 10:40 - 11 Maj, 2019

“Të qash ta marrin për dobësi”/Ish Miss Shqipëria nuk mban dot lotët në videon e saj

23-vjeçarja Niki Delijorgji u bë e njohur fillimisht si Miss Shqipëria, kurorën e të cilës e fitoi në moshën 15- vjeçare dhe njihet si vajza moskokcarëse....

Aktualitet 16:30 - 3 Maj, 2019

Tragjike/Miss-i gjendet e pajetë në dhomën e hotelit, policia nis hetimet

Fatimih Davila Sosa e cila ka fituar ‘Miss Uruguai’ në vitin 2016 është gjetur e vdekur në dhomën e një prej hoteleve të Meksikës. Mëngjesin e...

Aktualitet 22:45 - 11 Mars, 2019

“Ajo është 3 herë sa unë”/Miss Universe Albania thumbon Encën

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Why not” me Roza Latin ka qenë e ftuar Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini e cila ka rrëfyer më shumë të...

Aktualitet 12:40 - 10 Mars, 2019

“Më bezdis kur më thonë Miss”/Hygerta Sako rrëfehet për vajzat e bukura

E ftuar së fundmi në emisionin “Late night show” të Kastro Zizos ishte Hygerta Sako, e cila ka ndarë publikisht shqetësimin e saj për faktin që...

Kryesore Show Biz 12:10 - 8 Mars, 2019

Si dukej Alketa Vejsiu para 7 vitesh kur prezantonte Miss Albania

Edhe pse sot e shohim në formate të ndryshme si “Dance with me” apo “Në kurthin e Piter Pan”, Alketa Vejsiu  ka prezantuar edhe Miss Albania-n...

Kryesore Show Biz 14:25 - 19 Shkurt, 2019

Missi shqiptar bën twerk dhe rep si Nicki Minaj, reperja me famë botërore surprizon Trejsi Sejdinin

Trejsi Sejdini është padyshim një nga vajzat më të komentuara shqiptare për tipin e saj. Missi shqiptar çuditi edhe jurinë tajlandeze me vetëbesimin dhe pamjen prej...

Kryesore Show Biz 12:53 - 21 Dhjetor, 2018

Tajlandezët përcjellin Miss Albania-n me flamuj shqiptarë

Miss Albania Trejsi Sejdini ka krijuar një grup të madh fansash tajlandezë, pasi përfaqësoi Shqipërinë në “Miss Universe”. 18-vjeçaren nga Elbasani e kanë përcjellë me flamuj...

Aktualitet 10:10 - 17 Dhjetor, 2018

Shpallet fituesja e “Miss Universe 2018”, Trejsi Sejdini fitoi zemrat e të gjithë ndjekësve!

Catriona Grey nga Filipinet mori të dielën kurorën e “Miss Universe 2018”, duke mposhtur garueset nga 93 vende të tjera. Ajo bëhet filipinasja e katërt që...

Kryesore Show Biz 10:25 - 15 Dhjetor, 2018

Epike! Miss-i shqiptar harron datën e pavarësisë në transmetim live

Producenti i njohur i spektakleve të bukurisë Petri Bozo bashkë me miss-et e përzgjedhura për kalendarin fotografik të vitit 2019 ishit të ftuarit e ditës së...

Kryesore Show Biz 13:40 - 11 Dhjetor, 2018

Kuq e zi, Trejsi Sejdini i vë ‘flakën’ skenës së Miss Universe në Tajlandë

Mbrëmjen e kaluar, bukuroshja Trejsi Sejdini e cila këtë vit do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe në Tajlandë, ka marrë pjesë në paradën me kostume...

Aktualitet 10:53 - 18 Nentor, 2018

Foto+18/Pozoi nudo në mes të detit;Miss-i shqiptar shpjegon mesazhin e fortë që po tenton të përcjellë

Ajo është këngëtare prej disa vitesh, por së fundmi ka rrëmbyer kurorën e “Miss Grand Albania”. Dashuri Bilaj ka rrëmbyer vëmendjen e të gjitha mediave së...

Aktualitet 13:10 - 28 Tetor, 2018

Po bën xhiron e rrjetit: Missit i bie të fikët kur dëgjon se fitoi kurorën (Video)

Menjëherë pasi ka dëgjuar emrin e saj të shpallet fituese e konkursit të bukurisë “Miss Grand International 2018”, Clara Sosës i kanë rënë të fikët në...

Kryesore Show Biz 13:30 - 14 Shtator, 2018

E quajtën lezbike/ Modelja shqiptare bëhet nënë e një djali

Ka arritur rezultatin më të lartë në konkursin e bukurisë duke u bërë “Miss Universe Kosova”, por prej kohësh Marigona Dragusha ka zgjedhur të largohet nga...

Kryesore Show Biz 16:15 - 30 Qershor, 2018

Njihuni me bukuroshen që u shpall “Miss Universe Kosova 2018”

Mbrëmjen e djeshme, u mbajt spektakli madhështor i “Miss Universe Kosova 2018”, ku triumfoi një vajzë nga Drenasi. Rreze Dautaj është shpallur si vajza më e...

Kryesore Show Biz 12:30 - 26 Qershor, 2018

E papritur: Modelja e njohur ndahet nga i dashuri shqiptar, lidhet me modelin serb?

Ajo u shpall “Miss Universe Kosova” në vitin 2016 e që prej asaj kohe është kthyer në një nga modelet më të komentuara në mediat kosovare....