Connect with Us

All posts tagged "Miriam Cani"

Aktualitet 21:20 - 22 Qershor, 2019

Dasma e fshehtë e Albanit dhe Miriamit/ Flet për herë të parë këngëtari

Ky vit padyshim që është ndër më të veçantit për këngëtarin Alban Skënderaj. Vetëm dy ditë më parë Skënderaj mbajti një koncert recital në Prishtinë i...

Aktualitet 17:16 - 21 Qershor, 2019

Prindër për herë të dytë/ Ja sa muajshe shtatzënë është Miriam Cani

Gjatë koncertit që mbajtën në Prishtinë, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani dhanë lajmin e bukur se së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë....

Kryesore Show Biz 12:01 - 23 Maj, 2019

“Do të kemi surpriza”/ Miriam Cani tregon aftësitë e Amelisë në muzikë dhe do t’iu habisë të gjithëve

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Miriam Cani ka treguar talentin e vajzës së saj Amelisë në muzikë. E ftuar në Soiree, këngëtarja tha se...

Aktualitet 20:23 - 9 Maj, 2019

“Gocat e mia”/ Alban Skënderaj zbulon momente nga pushimet

Alban Skënderaj së bashku me partneren e tij Miriam Cani dhe vajzën Amelinë, po kalojnë disa ditë pushime së bashku. Pas shumë impenjimeve ata kanë vendosur...

Showbizz 20:41 - 1 Maj, 2019

Miriam Cani ka një surprizë për të gjithë fansat/ Zbuloni për çfarë bëhet fjalë

Këngëtarja Miriam Cani po përgatit një surprizë të bukur për të gjithë dashamirësit e muzikës së saj. Pas përfundimit të The Voice Kids Albania javë më...

Kryesore Show Biz 11:53 - 12 Nentor, 2018

Miriam Cani pozon “topless” dhe i lë të gjithë pa fjalë

Këngëtarja e njohur nuk njihet për një stil ekstravagant apo provokues dhe janë të rralla fotot kur Miriam Cani tregon fizikun e saj. Mbrëmjen e së...

Kryesore Show Biz 11:40 - 10 Nentor, 2018

“Ti je frymëzimi im i përjetshëm”, Miriami na emocionoi me dedikimin për Albanin

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, Miriam Cani ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Në parajsë”. Kënga shoqërohet me një klip shumë të...

Aktualitet 00:05 - 30 Tetor, 2018

Për herë të dytë nuse? Miriam Cani vishet sërish me fustanin e bardhë dhe duket magjike

Këngëtarja Miriam Cani shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të fundit dhe këtë e kuptuam nga postimet e saj të fundit në Instagram....

Kryesore Show Biz 14:51 - 23 Gusht, 2018

Dita e parë në kopësht, shihni sa shumë është rritur Ameli

Që prej lindjes së vajzës së tyre të parë, e gjithë vëmendja e Miriamit dhe Albanit ka qenë tek e vogla, të cilën e kanë publikuar...

Kryesore Show Biz 15:15 - 17 Korrik, 2018

E vogël, por nuk i shpëton gjë!/ Amelia është xheloze për Alban Skënderaj

Duket sikur ishte dje dita kur Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ndanë me botën lajmin e bukur se familja e tyre e vogël ishte shtuar me...

Kryesore Show Biz 15:53 - 28 Qershor, 2018

Provokon Miriam Cani/ Si rrallëherë këngëtarja publikon foton seksi

Miriam Cani ka arritur që me zërin e bukur dhe ëmbëlsinë që e karakterizon të bëhet në një nga personazhet më të dashura për shqiptarët. Mirëpo...

Kryesore Show Biz 10:30 - 28 Qershor, 2018

Një dashuri si në përralla/ Këto janë dedikimet që Alban Skënderaj i ka bërë ndër vite Miriam Canit

Çifti i këngëtarëve Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, janë një prej çifteve më të dashura të showbizit. Historia e tyre e dashurisë ka nisur rreth 10...

Kryesore Show Biz 16:40 - 25 Qershor, 2018

Fashion Designer-ja e njohur italiane vlerëson look-un e Miriam Canit

Miriam Cani gjithnjë është shfaqur tejet e kuruar në veshje në daljet e saj publike. Por kur veshjen e saj e vlerëson dhe një “fashioniste” e...

Kryesore Show Biz 15:15 - 3 Maj, 2018

Miriam Cani sapo preu flokët dhe na tregoi modelin më trendy të sezonit

Këngëtaren Miriam Cani prej vitesh jemi mësuar që ta shikojmë pothuajse gjithmonë me të njëjtën pamje. Me flokët e gjatë biondë dhe me ëmbëlsinë që e...

Kryesore Show Biz 13:10 - 21 Shkurt, 2018

Alban Skënderaj është babai tipik shqiptar!/ Donte djalë fëmijën e parë

Më shumë se dy vite pas ardhjes në jetë të vajzës së tij, Amelisë, Alban Skënderaj tregon se në fillim donte të bëhej baba i një...

Kryesore Show Biz 23:00 - 14 Shkurt, 2018

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani festojnë ndryshe nga të tjerët Shën Valentinin

Gjatë ditës së sotme rrjetet sociale janë mbushur me postime të dhuratave dhe të momenteve festive të personazheve të famshëm. Alban Skënderaj ndryshe nga çiftet e...

Aktualitet 23:40 - 17 Janar, 2018

Zbulohet se si do të vishen trajnerët e “The Voice Kids” në mbrëmjen e parë

Vetëm dy ditë na ndajnë nga startimi i spektaklit më të ri për fëmijë. “The Voice Kids” do të nis të premten në 19 janar dhe...

Aktualitet 22:30 - 6 Janar, 2018

Foto/ Transformimi i Miriam Canit pas 14 vitesh

Miriam Cani është një nga femrat më të bukura që kemi, pasi rrezaton një bukuri natyrale. Kohët e fundit mesa duket është bërë nostalgjike ku ka...

Aktualitet 00:45 - 16 Dhjetor, 2017

Miriami dhe Albani zbulojnë ‘Dhuratën’ e rradhës 

Më 28 Nëntor, në një datë të shënuar për të gjithë shqiptarët, Miriami dhe Albani kanë gëzuar dyfish. Çdo vit ata festojnë në këtë datë ditëlindjen...

Showbizz 00:15 - 30 Prill, 2017

Befason Miriam Cani/Ja çfarë mendimi ka për politikën shqiptare

Miriam cani është figura më e dashur për publikun dhe kjo falë thjeshtësisë dhe imazhit të familjes së përsosur që ajo përcjell. Kur vjen puna te...

Kryesore Show Biz 16:00 - 29 Prill, 2017

Befason Miriam Cani/Ja çfarë mendimi ka për politikën shqiptare

Miriam cani është figura më e dashur për publikun dhe kjo falë thjeshtësisë dhe imazhit të familjes së përsosur që ajo përcjell. Kur vjen puna te...

Showbizz 00:15 - 21 Prill, 2017

Alban Skënderaj feston ditëlindjen/Miriami i bën surprizën më të bukur

Këngëtari i admiruar nga publiku shqiptar Alban Skenderaj feston sot ditëlindjen. Në këtë 35 vjetor këngëtari ka marrë shumë urime dhe dhurata, por urimi i partneres...

Kryesore Show Biz 14:11 - 20 Prill, 2017

Alban Skënderaj  feston ditëlindjen/Miriami i bën surprizën më të bukur

Këngëtari i admiruar nga publiku shqiptar Alban Skenderaj feston sot ditëlindjen. Në këtë 35 vjetor këngëtari ka marrë shumë urime dhe dhurata, por urimi i partneres...