Connect with Us

All posts tagged "minorenë"

Aktualitet 19:35 - 19 Korrik, 2019

Ngacmoi seksualisht dy minorene/ Arrestohet 73-vjeçari

Një 73- vjeçar nga Vlora është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet se ka kryer vepra të turpshme para dy minoreneve. Specialistët për Hetimin e...

Aktualitet 13:12 - 19 Korrik, 2019

Ngjarja e rëndë me minorenen në Durrës/ Policia nxjerr detaje të reja

Policia ka reaguar pas publikimit të ngjarjes së rëndë të ndodhur në Shkollën 9 vjeçare në Arapaj të Durrësit. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur më datë 5...

qeveria shqiptare me ministrat e rinj dhe te shkarkuar
Aktualitet 16:02 - 11 Shkurt, 2019

Shefi i policisë i kërkoi seks minorenes/ Ironizon ish-ministri i Ramës

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani në një postim në rrjetet sociale ka reaguar për skandalin të shefit të policisë në Malsinë e Madhe i cili kishte...

Aktualitet 13:57 - 2 Gusht, 2017

Goditet grupi kriminal i hajdutëve në Durrës/ Të gjithë minorenë nën 16 vjeç

Policia e Durrësit ka goditur ditën e sotme një grup kriminal hajdutësh që vidhnin lokale dhe dyqane në qytetin e Durrësit. Specialistët për Krimet në Komisariatin...

Aktualitet 17:46 - 4 Gusht, 2016

Itali/ 28 vjeçari shqiptar shfrytëzonte nga burgu për prostitucion minorenen

Një shqiptar dhe një rumune akuzohen nga policia italiane se kanë shfrytëzuar për prostitucion një minorene. Ndaj tyre, policia e Torinos ka lëshuar dy urdhër-arreste, shkruajnë...

Bota 16:35 - 8 Tetor, 2015

Proteste kunder martesave te vajzave minorene

Në veri të Pakistanit është mbajtur një protestë kundër martesave me vajza të vogla, duke i bërë thirrje qeverisë që të ndërmarr masa në këtë drejtim....