Connect with Us

All posts tagged "ministrja e financave"

Ekonomi 14:28 - 5 Gusht, 2019

Lufta kundër informalitetit/ Ndryshon Kodi i Procedurave Tatimore

Ministrja e Financave, Anila Denaj, foli sot për mediat lidhur me ndryshimet që do të bëhen në Kidin e Procedurave Tatimore, në kuadër të luftës kundër...

Aktualitet 11:36 - 24 Mars, 2019

Nga restorantet, pastiçeritë dhe kreditë/ Ministres së Financave i falimenton biznesi

Në fund të vitit të shkuar kryeministri Edi Rama firmosi disa ndryshime në Qeveri. Pjesë e ndryshimit ishte dhe Ministria e Financave, në krye të saj...

Aktualitet 21:49 - 12 Mars, 2019

E quajti ‘Madam Falimenti’/ Anila Denaj i përgjigjet Berishës

E ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën”, ministrja e Financave Anila Denaj ka komentuar edhe etiketimin nga ish-kryeministri Sali Berisha si ‘Madam Falimenti’. Denaj tha se...