Connect with Us

All posts tagged "ministri e arsimit"

“Ç'mendim keni për Besa Shahinin?”/ Lindita Nikolla “i del krah”: Drejtoi Ministrinë në kohë të vështira
Politikë 17:37 - 15 Shtator, 2020

Lindita Nikolla “i del krah” Besa Shahinit/ Drejtoi Ministrinë në kohë të vështira

Ish-ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ka folur lidhur me largimin e ministres, Besa Shahini teksa është shprehur se Shahini ka pasur vështirësi të integrohet në vendin...

Lajme 13:06 - 18 Shkurt, 2020

Dhuna fizike dhe seksuale/ Ministria e Arsimit bllokon urdhrin e punonjësve social

Përballë dhunës fizike dhe seksuale, Ministria e Arsimit nuk reagon me mekanizmat e saj mbi Rolin e Punonjësve Social! Nën presionin e një situate gjithmonë e...

Politikë 12:11 - 13 Tetor, 2019

“E etur për “pëlqime” në rrjetet sociale”/ Taulant Muka publikon një tjetër skandal nga Ministria e Arsimit

Ish-zv.ministri i Arsimit Taulant Muka ka publikuar, një pjesë të doktoraturës të këshilltares së Ministres së Arsimit. Sipas Mukës, punimi i Këshilltares së Ministres së Arsimit...