Connect with Us

All posts tagged "ministrat"

Kryeministri Rama gjate nje seance plenare ne Kuvendin e Shqiperise
Aktualitet 08:40 - 21 Janar, 2019

Rama “shpërblen” ministrat e larguar/ Pozicionet që zënë në Kuvend

Pasditen e sotme, në orën 17:00, Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet në një seancë plenare, ku ndër të tjera në rendin e ditën është parashikuar...

Aktualitet 16:07 - 20 Janar, 2019

Denoncim-Maskat grabisin argjendarinë/ Florinjtë i marrin ministrat

Ish-kryeministri, Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka denoncuar grabitjet e ndodhura mëngjesin e sotëm në qytetin e Tepelenës dhe Lushnjes. Sipas Berishës, maskat...