Connect with Us

All posts tagged "minarolli"

Politikë 12:43 - 17 Janar, 2020

OSHEE humb 64 milion euro/ Klientët e Ramës pasurohen në kurriz të qytetarëve

Sekretari i Burimeve njerëzore në PD, Ervin Minarolli ka deklaruar sot se Operatori i Shpërndarjes së Energjisë del me humbje për vitin 2019, ndërsa sipas tij,...

Lajm i Rekomanduar 13:06 - 30 Gusht, 2019

Kërkoi zgjedhje me Edi Ramën/ Zbulohet pasuria e sekretarit të Bashës

Opozita që prej muajit shkurt, pas djegies së mandateve ka braktisur të gjitha institucionet. Nën drejtimin e kreut të PD -së, Lulzim Basha ata humbën edhe...

Politikë 10:15 - 26 Korrik, 2019

Përplasjet tek Prefektura e Tiranës/ PD: Qeveria po u grabit dyqanet pronarëve të ligjshëm

Pas përplasjeve që kanë ndodhur sot te Prefektura e Tiranës, ku u mbyllën disa dyqane, ka ardhur edhe reagimi i parë nga selia blu. Ish-deputetja e...

Aktualitet 08:33 - 15 Korrik, 2019

Vili Minarolli sulmon Palmer dhe SHBA/ Ngatërron organizatën terroriste me organizatë të dhunshme

Zëvendës ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Mathew Palmer, në një intervistë për Zërin e Amerikës, në prag të zgjedhjeve vendore të 30 qershorit, kishte paralajmëruar opozitë,...

Lulzim Basha, kryetar i pd
Aktualitet 12:50 - 15 Dhjetor, 2018

Basha tallet me demokratët/ Anëtari i Këshillit Kombëtar tërhiqet nga rikandidimi

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Genti Minarolli është tërhequr nga gara për të qënë sërish anëtar i këtij këshilli. Një nga zërat më aktiv të...

Aktualitet 15:37 - 30 Janar, 2018

Detajet/ Si e emëroi dhe shkarkoi vetë Niko Peleshi kreun e Bordit të Kullimit

CNA (CityNewsAlbania) solli më parë një material të plotë sesi ministri i Bujqësisë e emëroi dhe shkarkoi vetë drejtorin e Drejtorisë së Ujitjes dhe Kullimit për...

Aktualitet 17:31 - 1 Gusht, 2016

Denoncimi/Mashtrimi i Veliajt me udhëtimin në Sri Lanka dhe hakmarrja ndaj punonjësit të Rinasit

Një ish-punonjës i shoqërisë që administron aeroportin “Nënë Tereza”  ka denoncuar publikisht Erjon Veliajt si personin  që ka ndikuar në shkarkimin e tij nga puna. Publikimi...