Connect with Us

All posts tagged "miley cyrus"

Showbizz 15:50 - 19 Maj, 2020

“Ndonjëherë nuk marr dot frymë”/ Motra e këngëtares habit me deklaratën

Motra e këngëtares së famshme, Miley Cyrus, Noah njësoj si e motra ka pasion muzikën. Së fundi ajo ka publikuar këngën e saj më të fundit...

Aktualitet 19:27 - 14 Korrik, 2019

“Nuk do të sjell në jetë fëmijë ”/ Këngëtarja e famshme tregon arsyen pse nuk do të bëhet nënë

Këngëtarja e famshme Miley Cyrus është një nga personazhet më të komentuara në mediat e huaja. Deklaratat e saj të fundit kanë tronditur fansat pasi edhe...

Kryesore Show Biz 21:31 - 11 Korrik, 2019

“Tërhiqem seksualisht nga vajzat”/ Miley Cyrus trondit fansat me deklaratën e saj

Këngëtarja me famë botëorre Miley Cyrus edhe pse e martuar duket se nuk ka ndryshuar mendimin e saj për vajzat. Gjatë një interviste për Elle Miley...

Kryesore Show Biz 22:22 - 1 Korrik, 2019

Miley Cyrus pritet të vijë në Kosovë/ Serbët ‘shpërthejnë’ me komentet negative

Dua Lipa dha lajmin e bujshëm se në Festivalin Sunny Hills do të performojë këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus. Menjëherë pas këtij lajmi reagimet kanë...

Aktualitet 20:50 - 3 Qershor, 2019

Video që po bën xhiron në rrjetet sociale/ Fansi puth me forcë këngëtaren e famshme

Këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus është gjendur në një situatë aspak të këndshme. Gjatë qëndrimit të saj në Barcelonë së bashku me bahskëshortin e saj...

Kryesore Show Biz 12:53 - 13 Nentor, 2018

Miley Cyrus kërkon ndihmën e fansave pasi jep lajmin tronditës: “Jam e shkatërruar”

Miley Cyrus zbuloi të dielën se shtëpia e saj 2.525 milionë dollarëshe nuk ekziston pasi u përpi nga flakët në Kaliforni. Studioja shumëngjyrëshe e regjistrimit të...

Aktualitet 00:45 - 20 Nentor, 2017

Foto/ Këngëtarja e famshme bashkëpunon me Converse

Ne kemi fotot e para të bashkëpunimit që Miley Cyrus ka bërë me kompaninë e atleteve Converse. Atletet kanë dorën e Mileyt pasi shikohen mjaft mirë...

Aktualitet 00:00 - 21 Shtator, 2017

Miley Cyrus zhvishet dhe pozon nudo në qelinë e burgut

24 vjeçarja është paraqitur nudo për librin e ri të David LaChapelle. Në kopertinën e Lost+ Found, libri i cili përmban fotografitë e karrierës 30 vjeçare...

Showbizz 02:20 - 27 Maj, 2017

Edhe vipat i djeg dielli/Ja kush është artistja në foto

Relaksi  që marrim nga rrezet e diellit  apo ngjyra “bronz” e lëkurës paguhen me një çmim të lartë, djegien nga dielli. Kjo u ndodh të gjithëve,...

Kryesore Show Biz 22:00 - 26 Maj, 2017

Edhe  vipat i djeg dielli/Ja kush është artistja në foto

Relaksi  që marrim nga rrezet e diellit  apo ngjyra “bronz” e lëkurës paguhen me një çmim të lartë, djegien nga dielli. Kjo u ndodh të gjithëve,...

Showbizz 01:00 - 18 Maj, 2017

Miley Cyrus ndihet e tuprpëruar/Më është bërë makth vetja lakuriq në majë të topit

Kanë kaluar katër vjet që nga publikimi i hitit”Wrecking ball” që shënoi fazën e parë të çmendurisë së Miley Cyrus. Kënga pati një sukses të madh...

Kryesore Show Biz 18:30 - 17 Maj, 2017

Miley Cyrus ndihet e tuprpëruar/Më është bërë makth vetja lakuriq në majë të topit

Kanë kaluar katër vjet që nga publikimi i hitit”Wrecking ball” që shënoi fazën e parë të çmendurisë së Miley Cyrus. Kënga pati një sukses të madh...

Kryesore Show Biz 13:54 - 22 Mars, 2017

Miley Cyrus drejt martesës

Lidhja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth ka qenë shumë e paqendrueshme. Por duket se pas fejesës së tyre, gjërat po shkojnë në drejtimin e duhur....

Showbizz 12:06 - 12 Janar, 2017

Miley Cyrus drekon me të dashurin në Malibu

Këngëtarja e famshme 24 vjecare Miley Cyrus dhe i dashuri i saj 26 vjecar Liam Hemsworth  po kalojnë caste dashurie dhe romance me njëri tjetrin. Cifti...

Showbizz 05:40 - 20 Janar, 2016

Miley Cyrus fotografohet me unazën e fejesës të Liam Hermsworth

Sipas disa raportimeve Miley Cyrus është duke u rilidhur sërish me ish të fejuarin e saj, Liam Hemsworth. Këngëtarja, e fotografuar të hënën në aeroportin e...

Showbizz 17:40 - 12 Nentor, 2015

Miley Cyrus pozon e zhveshur plotësisht (Foto)

Nuk është e pazakontë të shohësh Miley Cyrus të zhveshur. Por këtë herë këngëtarja është zhveshur plotësisht. Fotoja është publikuar tani, ndërkohë që është bërë në...

Showbizz 10:47 - 8 Nentor, 2015

E pabesueshme, Miley Cyrus vishet normal

Të shtunën ishte veshur më normal se zakonisht. Ky ishte një rast i rrallë, që Miley Cyrus, la veshjet e saj të egra në tapetin e kuq,...

Showbizz 17:34 - 18 Tetor, 2015

Shfaqja e radhës e çmendur nga Miley Cyrus

Miley Cyrus u siguria që t’i kishte të gjithë sytë nga vetja teksa performoi në skenë te Hilarity For Charity në Hollivud të shtunën. Këngëtarja 22-vjeçare...

Showbizz 18:30 - 2 Gusht, 2015

Miley Cyrus vjen me look të ri

Jemi mësuar ta shohim me flokë të shkurtra, por tani Miley Cyrus ka ndryshuar look. 22-vjeçarja dukej ndryshe teksa ka pozuar për një koleksion bamirësie të...

Showbizz 09:07 - 2 Korrik, 2015

Miley Cyrus një biseksuale pasionante

Miley Cyrus është fotografuar nga paparacët teksa ka qenë duke puthur plot pasion një nga modelet e Victoria’s Secret dhe pikërisht bionden, Stela Maxwell. E njohur...

Showbizz 12:00 - 20 Qershor, 2015

Miley Cyrus në NY

  Ja ka dalë gjithmonë të jetë epiqendra e vëmendjes, e komenteve dhe shkrimeve gazetareske. Bukuroshja e famshme e cila vetëm para pak javësh u nda...

Fashion 12:05 - 11 Prill, 2015

Miley Cyrus nudo në vaskë

Kohët fundit kishte bërë mungesa me fotot topless dhe nudo dhe ja ku shfaqet e tillë. Këngëtarja Miley Cyrus, ka postuar një foto në Instagram, ku...

Uncategorized 11:00 - 20 Mars, 2015

Miley Cyrus i rikthehet koncerteve

Këngëtarja Miley Cyrus duket se i ka marr seriozisht koncertet dhe i është rikthyer atyre përsëri. Kohët e fundit ajo është komentuar vetëm për lidhjen e...