Connect with Us

All posts tagged "mikeshat"

Showbizz 11:34 - 30 Nentor, 2020

Nga kilet e fituara gjatë shtatzënisë tek mesazhi për vajzat/ Sara Hoxha në një rrëfim si asnjëherë më parë

Partnerja e reperit Ledri Vula ka ndarë shumë detaje nga jeta e saj private me ndjekësit. Që nga fotoja e parë që ka realizuar me Ledrin,...

Aktualitet 17:20 - 19 Janar, 2018

Tuna dhe Dafina janë pajtuar/ Askush nuk mund të ulet me to 

Dy këngëtaret u përfolën vite më parë se nuk ishin më mike, pasi nuk u panë më bashkë as në projekte muzike pas këngës “VIBE” dhe...

Showbizz 19:51 - 12 Shtator, 2017

Pushimet e “nxehta” të Christian Milan dhe shoqeve të saj seksi

Christian Milan i ka shpenzuar javët e fundit duke festuar gjatë pushimeve të saj në Hawai. 35 vjeçarja ka vazhduar postimin e fotove të çmendura në...