Connect with Us

All posts tagged "mezini"

lulzim basha .viziton suahip dollapin
Aktualitet 13:53 - 26 Qershor, 2019

Kandidatët që nuk i ka dot Luli

Në shumë nga bashkitë e Shqipërisë, pritet që të dielen të ketë zgjedhje. Me kandidatë, të cilët janë emra mjaft të rëndësishëm dhe të njohur, jo...

Aktualitet 11:41 - 26 Qershor, 2019

Ku ka vërtetë zgjedhje në 30 qershor?!

Edhe pak ditë, pra edhe rreth 72 orë na ndajnë nga mbyllja finale e asaj që mund të quhet fushatë elektorale në Shqipëri. Fushatë për zgjedhjet...

kryetari i pd, lulzim basha, deklarate
Aktualitet 10:58 - 22 Janar, 2019

Ish-anëtarja e kryesisë së PD demaskon Bashën/ Ky ishte një turp i madh

Ish-anëtarja e kryesisë së PD, Valbona Mezini ka hedhur kritika të forta sot në drejtim të kreut të kësaj force politike, Lulzim Basha. Në një postim...

Aktualitet 12:42 - 15 Dhjetor, 2018

Anëtarja e Kryesisë së PD demaskon Bashën/ Tërhiqet nga kandidimi

Anëtarja e Kryesisë së PD, Valbona Mezini është një tjetër nga emrat që ka dhënë dorëheqjen nga kandidimi për Këshillin Kombëatr të PD. Valbona Mezini, nëpërmjet...

Kryesore 16:55 - 24 Mars, 2018

Anëtarja e kryesisë së PD: Shqiptarët nuk kanë besim te opozita

Anëtarja e Kryesisë së PD, Valbona Mezini është shprehur sot se “Shqipëria është një vend i marrë peng nga qeveria e majtë dhe është votëbesuar nga...

Aktualitet 18:14 - 27 Janar, 2018

Anëtarja e kryesisë së PD kritika Bashës/ Protesta, si joga kolektive

Anëtarja e kryesisë së Partisë Demokratike, Valbona Mezini është shprehur mjaft kritike në drejtim të kryetarit të PD, Lulzim Basha. Në lidhje me protestën e sotme,...

Aktualitet 18:26 - 22 Shtator, 2017

Nga Ylli Dylgjeri/ Respekte Zonja Mezini! Dje ti ke luftuar me Samurajin Gjana

Gazetari Ylli Dylgjeri nuk ka lënë pa komentuar incidentin e rëndë të shënuar dje në mbledhjen e kryesisë së Partisë Demokratike. Dylgjeri shkruan se pas sherrit...

Aktualitet 21:00 - 21 Shtator, 2017

Gjana tentoi të godasë Mezinin/ Reagon Topollaj: Jemin, ki respekt për veten

Pas incidentit të rëndë që është raportuar sot nga mbledhja e kryesisë së PD-së ku kryteari i komisionit për zgjedhjet në PD Jemin Gjana thuhet se...

Aktualitet 20:53 - 21 Shtator, 2017

Valbona Mezini sulmon Bashën/ Cila është karta jote morale?

Anëtarja e kryesisë së PD-së Valbona Mezini ka lëshuar akoza të ashpra ndaj kryetarit të PD-së Lulzim Basha në mbledhjen e sotme që po mbahet në...

Aktualitet 19:55 - 21 Shtator, 2017

Incident i rëndë në mbledhjen e kryesisë së PD-së/ Jemin Gjana tenton të godasë Valbona Mezinin

Një incident i rëndë ka ndodhur në mbledhjen e kryesisë së PD-së ku raportohet se Jemin Gjana ka tentuar të godasë Valbona Mezinin. Ngjarja mësohet se...