Connect with Us

All posts tagged "meshkuj"

Kuriozitete 12:25 - 27 Qershor, 2019

“Edhe meshkujt do preken”/ 10 filmat më të bukur të kinemasë që duhet t’i shikoni patjetër

Disa njerëz nuk preken aq lehtë nga filmat romantikë ose ato që trajtojnë një histori të dhimbshme. Por “BrightSide” ka listuar një sërë filmash që do...

Aktualitet 12:53 - 4 Qershor, 2019

“U bëra përsëri burrë, urreja meshkujt e bukur”/Presidenti i Filipineve bën deklaratën “pikante”

Ai njihet për deklaratat e tij “shokuese” gjatë fjalimeve të tij. Presidenti i Filipineve, Rodrigo Duterte gjatë një fjalimi të mbajtur përpara komunitetit filipinas në Tokio...

Aktualitet 18:35 - 25 Maj, 2019

“Bla bla bla, kirurgji plastike thonë”/ Roza Lati reagon ndaj akuzave të meshkujve

Moderatorja e njohur, Roza Lati ka reaguar ndaj të gjithë atyre meshkujve që akuzojnë femrat për operacionet plastike. Roza mendon që e njëjta gjë ndodh dhe...

Aktualitet 11:40 - 11 Maj, 2019

“Jam e shkatërruar nga meshkujt”/Ish banorja e Big Brother tregon periudhën e saj të errët

Pas vdekjes së vajzës e cila shantazhohej nga i dashuri , prezantuesja Aulona Musta ka postuar mesazhet e shumta që i kanë ardhur nga vajzat që...

Kuriozitete 15:40 - 23 Prill, 2019

Ku e kanë zemrën meshkujt sipas shenjës së horoskopit?

Dashi e ka zemrën në përmasën e duhur. Të gjithë personat kanë një vend në zemrën e dashit. Është i ekuilibruar, i do njerëzit me gjithë...

Kryesore Show Biz 10:41 - 22 Prill, 2019

Jo më femra nudo, meshkujt po bëjnë namin/Moderatori shqiptar poston foton provokuese

Pas këngëtarit Alban Ramosaj i cili disa javë më parë i habiti të gjithë me foton nudo, moderatori Kelvi Kadilli ka postuar një foto shumë intime....

shkojne ne shtrat me ke t'i dale para
Life Style 13:53 - 17 Prill, 2019

Cilat janë gabimet e mëdha që bëjnë meshkujt dhe femrat në shtrat?

Gabimet më të mëdha të djemve, sipas vajzave Nuk bëjnë “foreplay” Kalojnë në orgazmë të parët Janë të ngathët Flasin pisët në mënyrë ofenduese Mungesa e...

Kuriozitete 13:53 - 12 Prill, 2019

Shokojnë mjekët/Meshkujt duan të rrisin organin gjenital me metodën e rrezikshme

Akule Danlop, një kirurg në Port Moresby, u shpreh se dy vitet e fundit në spitalin e tij është perhapur një trend të rrezikshëm që po...

Life Style 14:53 - 4 Prill, 2019

Zbulohet sekreti që kanë meshkujt tek…seksi

Pavarësisht se çdokush mund të ketë sekrete, kur vjen puna te seksi, meshkujt nuk janë dhe aq të sinqertë dhe sekreti më i madh i tyre...

ta shpifin ne shtrat
Aktualitet 20:30 - 31 Mars, 2019

Meshkuj, ja çfarë urrejnë femrat tek ju në shtrat

Në një studim të ri në Britaninë e Madhe kanë marrë pjesë  3,300 femra dhe shumica prej tyre kanë thënë se nuk do donin kurrë të...

Kuriozitete 12:53 - 31 Mars, 2019

Zbulohen arsyet që i bëjnë femrat të ‘’tërbohen’’ para meshkujve qerosë

Studimi i fundit i realizuar në Britaninë e Madhe ka arritur në përfundimin se përse femrat preferojnë të lidhen me meshkuj që nuk kanë flokë. Në...

trupi i njeriut
Kuriozitete 11:53 - 29 Mars, 2019

A lindin meshkujt të ndryshëm nga femrat? Zbulohet studimi i fundit

Një skuadër me në krye Moriah Thomason nga Universiteti i New York, skanoi trurin e 118 fetuesve në gjysmën e dytë të shtatëzanisë. Kërkuesit panë ndryshime...

Aktualitet 15:40 - 27 Mars, 2019

Çfare nuk ju pëlqen meshkujve tek femrat?/’Nuk duhet të flasin për futboll dhe…”

‘Nirpal’ ka mbledhur disa dëshmi nga djem të ndryshëm që ai njeh për tabloidin “Sun”, për të treguar se çfarë nuk u pëlqen meshkujve tek vajzat....

cardi b emision
Kryesore Show Biz 12:25 - 27 Mars, 2019

Drogonte meshkuj dhe i vidhte kur ishte striptiste/Reperja e njohur tregon publikisht arsyen

Reperja me famë botërore Cardi B gjatë një videoje live të filmuar para tre vitesh, ka rrëfyer publikisht se drogonte meshkuj dhe më pas u vidhte...

Kuriozitete 15:40 - 26 Mars, 2019

Studimi më i ri/Shumica e meshkujve lidhen me partnere që i ngjajnë nënës së tyre

Rezultatet vijnë nga një test personaliteti të realizuar nga ‘eharmony’, që vlerëson psikologjikisht burrat, partneret dhe nënat e tyre.Sipas një studimi të kryer së fundmi, 64%...

shenjat me kerkuese ne shtrat
Life Style 20:15 - 24 Mars, 2019

Misteri i meshkujve/Ja çfarë duan ata në shtrat

Veshjet intime Nëse vishesh me të brendshme seksi dhe me taka, sigurisht që do kesh sukses, por gjithmonë nëse di t’i mbash si duhet. Sepse për...

Kryesore Show Biz 13:53 - 20 Mars, 2019

Njihuni me 17 meshkujt VIP shqiptarë mbi 40 vjeç që akoma çmendin vajzat e reja

Personazhet e njohur meshkuj të televizionit vijnë në qendër të vëmendjes së portaleve të showbizit. Një pjesë e tyre i kanë kaluar të 40-tat, megjithatë ata...

burrat qe bejne per vete vajzat
Life Style 16:40 - 18 Mars, 2019

Vajza, vëmendje! Meshkujt e dashuruar nuk i bëjnë kurrë këto 5 gjëra!

1.Të mos ju kthejë mesazh apo të mos hap telefonin Një djalë që vërtet ju dashuron do t’ju kthejë një mesazh apo do t’ua hap telefonin...

burre grua femije
Kuriozitete 15:53 - 13 Mars, 2019

Zbuloni arsyen pse meshkujt nuk jetojnë aq gjatë sa femrat

Femrat jetojnë më gjatë se sa meshkujt dhe ka një arsye shumë bindëse për këtë. Sipas statistikave të vdekshmërisë në Mbretërinë e Bashkuar arsyeja lidhet në...

qellimet e partnerit pyetje
Kuriozitete 14:10 - 5 Mars, 2019

Meshkujt duan marrëdhënie në mëngjes dhe femrat në mbrëmje, por PSE?

Femrat parapëlqejnë të bëjnë seks gjatë natës, kurse meshkujt preferojnë orët e para të mëngjesit. Ju me siguri e keni vënë re ereksionin e mëngjesit tek partneri...

Kryesore Show Biz 11:58 - 2 Mars, 2019

Pasi fitoi llotarinë, 19 vjeçaren e “kerkojnë” 100 mijë meshkuj

Jane Park është vajza më e re në historinë e llotarisë britanike që fiton shumën 1 milion paund.   Vajza britanike, 19 vjeçare pasi ka fituar...

Life Style 21:30 - 24 Shkurt, 2019

Aktorja e filmave për të rritur flet hapur, u tregon meshkujve se si të “çmendin” një femër në shtrat

Asa Akira është një prej aktoreve më të njohura të filmave + 18. Së fundmi aktorja ka nisur të japë edhe këshilla rreth marrëdhënieve seksuale. Aktorja...

Aktualitet 20:45 - 17 Shkurt, 2019

Nuk ka të bëjë fare me ndjeshmërinë, ky është shkaku pse meshkujt qajnë më pak se femrat

Të gjithëve na mundon pyetja se përse meshkujt qajnë më pak se femrat. E për të thënë të vërtetën, kjo pyetje më shumë mundon femrat. Përgjigjen...