Connect with Us

All posts tagged "merve"

Life Style 10:36 - 29 Korrik, 2019

Serhan i tregon Merves se e dashuron Ojan/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Arzu i kërkon Ojas të ftojë Burxhun në festën e verës. Serhan fton Merven për drekë dhe i tregon që është shumë i sigurt se ajo...

Life Style 11:41 - 26 Korrik, 2019

Pelin përgatit planin për të vrarë Merven/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla’

Tajlan bën sherr me Pelinin pasi ajo ka mësuar çfarë ka ndodhur në kompaninë e babait. Pelin kupton që Merve e ka futur në kurth Tajlanin....

Life Style 12:41 - 25 Korrik, 2019

Merve ndan Pelinin nga Tajlan/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të Vogla”

Oja vendos të bëjë një festë në shtëpinë e re. Serhan përpiqet të mësojë të vërtetën nga Oja. Ajshe njofton Merven se Oja do organizojë një...

Life Style 09:46 - 22 Korrik, 2019

Vrasje të vogla/ Oja kërcënon Merven me prova, ja ç’do ndodhë sot

Oja mbetet e vetme në makinë por arrin të shpëtojë. Ajo pret rripin e sigurimit dhe merr celularin ku ka regjistruar bisedën me Merven. Merven e...

Life Style 10:12 - 18 Korrik, 2019

Merve sigurohet që Oja ka vdekur/ Çfarë do të ndodhë në serinë e sotme të “Vrasje të vogla”?

Tajlan sheh Pelinin duke biseduar me Mehmetin dhe bëhet xheloz. Merve pret që të përhapet lajmi i vdekjes së Ojas. Pelin afrohet me Arzun dhe mëson...

Life Style 10:13 - 11 Korrik, 2019

Merve dhe Elif bashkohen për t’i bërë keq Ojas/ Çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Elif pranon t’ja bëjë kurën Ojas. Tajlan vishet bukur për t’i rënë në sy shërbyeses së re por zhgënjehet kur mëson se ajo është larguar. Oja...

Aktualitet 11:25 - 3 Qershor, 2019

Larg luksit/ “Merve” nuk është aspak siç e njihni në serial, ja jeta e saj e vërtetë

36 vjeçarja, Aslihan Gurbuz u bë e njohur në Shqipëri me rolin e “Merves”, në serialin “Vrasje te vogla” ku  ajo luan rolin e një gruaje...

Life Style 20:35 - 9 Maj, 2019

Nesër në “Vrasje të vogla”/ Serhan i shpreh dashurinë Ojës, Rëza arrestohet

Burxhu i kërkon llogari Mehmetit dhe dyshon se ai e tradhton. Mehmet i tregon se ndodhej në shtëpinë e Arzus për të kaluar kohë me fëmijët....

Life Style 14:44 - 8 Maj, 2019

Sot në “Vrasje të vogla”/ Merve braktis Serhanin, Oja e vendosur për ta shpëtuar nga burgu

Nihal telefonon Merven për t’i thënë se Pelin i ka kërkuar që t’i shesë Burxhusë një shtëpi në lagjen e tyre. Nihal vendos të mbajë anën...