Connect with Us

All posts tagged "meri"

Kryesore Show Biz 12:25 - 1 Gusht, 2019

“Do të përfundojnë borxhet”/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri bën të ditur se shumë probleme do zgjidhen, të tjerë do fitojnë të drejtat e të tjerë do marrin vendime. Lexoni më poshtë parashikimin...

Aktualitet 11:25 - 4 Qershor, 2019

Horoskopi i muajit qershor/ Meri paralajmëron këtë shenjë zodiaku

Më poshtë do të njiheni me renditjen e shenjave nga Meri, nga shenja me më pak fat për këtë muaj tek ajo me më shumë fat....

Aktualitet 11:53 - 1 Qershor, 2019

“Do i ndryshojë jeta”/Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologia e njohur Meri Shehu ka zbuluar parashikimin për shenjat e horoskopit, lidhur me ditët në vijim. Teksa njofton lajme shumë të mira për të gjitha...

Aktualitet 09:47 - 25 Maj, 2019

“Kujdes, po të ngrenë kurth”/Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Sot duhet të keni vëmendje me punën dhe ndonjë mundësi për të bërë gjëra pa zhurmë dhe lidhjet e bisedat e duhura që t’ju japin...

Aktualitet 13:54 - 20 Maj, 2019

Horoskopi javor/Meri paralajmëron këtë shenjë për një ndryshim të madh

Dashi Me mangësitë në jetën e përditshme nuk do tregoni kujdes për mangësitë e mëdha shpirtërore dhe nevojat me personale që keni. Demi Do keni parasysh...

Aktualitet 11:40 - 1 Maj, 2019

“Do mbusheni me para”/Meri bën paralajmërimin për këtë shenjë horoskopi

Astrologia e njohur, Meri Shehu ka lajme të mira për shenjat e horoskopit. Disa prej tyre duket se do i ecë fati në çështjet ekonomike e...

Aktualitet 13:53 - 15 Prill, 2019

‘Do nisni jetë të re jashtë vendit’/Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

“Lidhjet e Hënes do kenë lidhje me Plutonin dhe Asteroidin Killaro. Lidhjet e Hënes janë monopati qe pershkruajme me përvojat e deri tanishme. Është nje moment...

Aktualitet 14:25 - 26 Mars, 2019

Horoskopi javor/ Meri zbulon çfarë do t’ju ndodhë këtë javë

Dashi: Keni lajme te mira per udhetime kontakte me jashte dhe ceshtje ligjore Demi: Do keni nje ndjesi te mire te clirimit nga bllokimi emocional dhe...

Aktualitet 12:10 - 16 Mars, 2019

Astrologe Meri jep lajmin e madh: Kësaj shenje horoskopi do t’i ndryshohet jeta

Dashi Një frymëzim i brendshëm mund t’ju çlirojë nga ankthet dhe streset apo bllokimet ligjore e shëndetësore. Demi Nëse nuk jeni duke pritur dhe duke ndenjur...

Aktualitet 10:53 - 1 Mars, 2019

Parashikimi i astrologes Meri: Kjo shenjë horoskopi do të fejohet!

Astrologia Meri ka dhënë një surprizë të bukur për një nga shenjat e horoskopit, e cila sipas saj do të ketë risi në jetën private pasi...

Aktualitet 10:33 - 26 Shkurt, 2019

Horoskopi javor: Astrologe Meri paralajmëron një surprizë për këtë shenjë

Dashi Një shpërthim në momentet e fundit të lodhjes dhe deformimit apo shpërfytyrimit tuaj, do ju kujtojë të tjerëve se tashmë keni ardhur në vete. Demi...

Aktualitet 11:00 - 24 Shkurt, 2019

‘Do bëni realitet ëndrrën tuaj’, Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri Shehu njofton se: Keto dite do pyesim 1. A kemi te drejte te enderrojme perseri 2. Mund te besojme tek dashuria ngrohtesia dhe bukuria...

Life Style 12:40 - 16 Shkurt, 2019

Do merrni propozim për martesë, Meri jep lajmin e bukur për këtë shenjë horoskopi

Asteroidi Iris do jete afer me yjet super te ndritshem Spika dhe Arktuouro. Iris qe perfaqeson ndergjegjen e paster dhe Spika nje yll i dyfisht shume...

Aktualitet 10:03 - 2 Shkurt, 2019

Astrologe Meri rendit shenjat më me fat të horoskopit për muajin shkurt

Më poshtë rendita e shenjave nga ajo me më pak fat për këtë muaj deri tek ajo me më shumë fat. 12-Binjakët kanë paqartësi në çështjet...

Kryesore Show Biz 13:10 - 27 Janar, 2019

Askush nuk e di, por astrologia e njohur nuk quhet Meri në të vërtet

Meri Shehu është një nga astrologet më të dashura për publikun dhe ndër më të njohurat në Shqipëri me parashikimin e të ardhmes për shenjat e...

meri horoskop
Aktualitet 10:56 - 20 Janar, 2019

Tradhëtia del në shesh, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri Shehu ka një lajm aspak të mirë për një prej shenjave të horoskopit. Në parashikimin për fundjavën, Meri njofton se një prej shenjave do...

meri horoskop
Aktualitet 10:53 - 19 Janar, 2019

Bëhuni gati: Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi për martesë

Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit. Plani i Afërditës është lidhur bukur me Marsin, një takim i zjarrtë mes dy planeteve që sjellin eros...

meri horoskop
Life Style 11:11 - 15 Janar, 2019

Meri paralajmëron: Kjo shenjë horoskopi do marrë një lajm të mirë këtë javë

Mërkuri është lidhur pozitivisht me Neptunin, por nga ana tjetër ndodhet në një katërkëndësh pak të vështirë me Jupiterin. Do kemi sukses ne pune dhe ne krijimtari....

Aktualitet 10:43 - 12 Janar, 2019

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do bini pre e punëve të pista

Java po mbyllet me nje lidhje shume te fuqishme midis Diellit dhe Plutonit. Plutoni eshte planeti qe shenon fillimin dhe fundin drejt nje etape te re....

Aktualitet 10:49 - 11 Janar, 2019

‘Është për të ardhur keq’, Meri tregon pyetjen e shpeshtë që i bëjnë shqiptarët

Astrologia e njohur Meri Shehu ishte e ftuar në “Trokit” ku foli mbi shenjat ashendente dhe karakteristikat e tyre. Gjatë emisionit, Meri zbuloi se shqiptarët kohët...

Aktualitet 14:10 - 8 Janar, 2019

“Lekë dhe pasione të fshehta”, zonja Meri jep lajmin e mirë për këto shenja horoskopi

Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin për këtë javë dhe duket se do të ketë mjaft surpriza për shenjat. Më konkretisht, Demi dhe Akrepi pritet të kenë...

Aktualitet 18:00 - 31 Dhjetor, 2018

Lekë me shumicë, kjo shenjë horoskopi do bëjë qejf këtë fundvit

Astrologe Meri njofton se sot asteroidi Xhiron do jetë afër me asteroidin Ygyja dhe kjo lidhje simbolizon shërimin pas një periudhe të mbushur me kriza, tradheti e...

Aktualitet 10:48 - 30 Dhjetor, 2018

Meri jep lajmin e keq për këtë shenjë horoskopi: Do ndaheni në 2019

Në parashikimin e horoskopit për Vitin 2019, astrologia e njohur Meri Shehu ka dhënë një lajm të keq për një nga shenjat. Bëhet fjalë për shenjën...