Connect with Us

All posts tagged "Meri Murrizi"

“Nuk e mendoja se përfundimi do ishim unë dhe ti”/ Meri i shpreh dashurinë Saimirit
Showbizz 12:58 - 24 Shkurt, 2021

“Nuk e mendoja se përfundimi do ishim unë dhe ti”/ Meri i shpreh dashurinë Saimirit

Meri Murrizi dhe Saimir Kasemi po shijojnë njohjen e tyre pas daljes nga Love Story. Dyshja kanë nisur të publikojnë foto me njëri-tjetrin, ku nuk kanë...

Fundi i lumtur/ Saimiri del nga "Love Story" i dashuruar
Showbizz 11:07 - 23 Shkurt, 2021

Fundi i lumtur/ Saimiri del nga “Love Story” i dashuruar

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur finalja e  madhe e emisionit “Love Story”. Dy vajzat e përzgjedhura Generda dhe Meri kanë bërë takimet e fundit me Saimirin....

“Me dëshirën më të madhe largohem nga emisionin”/ Pas kërkesës së Enxhël, Meri pendohet për fjalët e saj
Showbizz 10:57 - 29 Janar, 2021

“Me dëshirën më të madhe largohem nga emisionin”/ Pas kërkesës së Enxhël, Meri pendohet për fjalët e saj

Mesazhi i konkurrentes së Love Story, Enxhëll Lengo, ku kërkonte të rikthehej në garë, i habiti të gjitha vajzat madje edhe vetë Saimirin. Ajo u shpreh...

Po i merr vajzat me radhë/ Saimiri shkëmben puthje me konkurrentet në të treja takimet
Showbizz 10:45 - 12 Janar, 2021

Po i merr vajzat me radhë/ Saimiri shkëmben puthje me konkurrentet në të treja takimet

Mbrëmjen e kaluar në emisionin Love Story janë transmetuar tre takime të Saimirit me vajzat. Protagonistet kryesore të kësaj puntate ishin Meri, Genarda dhe Flavia. Me...