Connect with Us

All posts tagged "mendim"

Meshkujt kërkojnë vajzat e paprekura/ Zhaku: “E virgjër nga poshtë e k*rvë nga…”
Showbizz 12:58 - 24 Nentor, 2020

Meshkujt kërkojnë vajzat e paprekura/ Zhaku: “E virgjër nga poshtë e k*rvë nga…”

Inida Gjata, e njohur për publikun shqiptar si Zhaku, ka folur për meshkujt shqiptarë që kërkojnë për grua, femra të virgjëra. E ftuar në Ftesë në...

Lidhja e Oriola Marashit me Eros Grezdën/ Mamaja e modeles tregon ç’mendim ka për “dhëndrin”
Showbizz 16:26 - 16 Nentor, 2020

Lidhja e Oriola Marashit me Eros Grezdën/ Mamaja e modeles tregon ç’mendim ka për “dhëndrin”

Modelja Oriola Marashi dhe Eros Grezda prej kohëësh janë në një lidhje dashurie. Ata janë bashkë thuajse në çdo vend dhe këtë e tregojnë me fotot...

Showbizz 11:56 - 11 Nentor, 2020

Marina Vjollca ka një pyetje për të gjithë fansat e saj: Me apo pa…

Ashtu si çdo herë, moderatorja Marina Vjollca u komentua shumë për pamjen e saj në puntatën e fundit të emisionit Klanifornia. Ajo u shafq me një...

“Ç'mendim keni për Besa Shahinin?”/ Lindita Nikolla “i del krah”: Drejtoi Ministrinë në kohë të vështira
Politikë 17:37 - 15 Shtator, 2020

Lindita Nikolla “i del krah” Besa Shahinit/ Drejtoi Ministrinë në kohë të vështira

Ish-ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ka folur lidhur me largimin e ministres, Besa Shahini teksa është shprehur se Shahini ka pasur vështirësi të integrohet në vendin...

“Do t’i shpoj gomat e makinës dhe do ta thyej xhamin”/ Fansat paralajmërojnë Anxhela Peristerin
Showbizz 12:52 - 14 Shtator, 2020

“Do t’i shpoj gomat e makinës dhe do ta thyej xhamin”/ Fansat paralajmërojnë Anxhela Peristerin

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar. Së fundi ajo ka tërhequr vëmendjen e publikut me pamjen e saj ku shfaqet...

Showbizz 16:40 - 7 Shtator, 2020

U ta hënksha piiiiii……/ Soni Malaj për “Madonnën” e Mozzik: Edhe unë do ta bëja, super gjetje

Kënga e fundit e Mozzik, “Madonna”, u përfol dhe u komentua shumë gjatë nga kritikët për shkak të fjalorit që ishte përdorur në këngë. Mendimin e...

Showbizz 16:01 - 4 Gusht, 2020

Xhensila Pere e thotë troç mendimin e saj për Alesia Bamin: “Je shumë e bukur por…”

Ish misi Xhensila Pere vijon me deklaratat e saj thumbuese drejtuar Alesia Bamit. Edhe njëherë, në intervistën e saj më të fundit ajo është shprehur se...

Showbizz 15:45 - 5 Qershor, 2020

Vogëlushja që përloti botën/ “Ova” tregon mendimin e saj për Tunën dhe Ylli Limanin

Filmi “Mrekullia në qelinë Nr.7″ është një nga më të suksesshmit dhe ka thyer rekorde shikueshmërie. Rolin kryesor e luan Nisa Sofiya Aksongur si Ova, vogëlushja...

Politikë 22:42 - 25 Maj, 2020

Meta zbulon detaje nga takimi me Yuri Kim/ Si i kërkoi mendim për rikthimin në normalitet

Presidenti Ilir Meta ka zbuluar detaje nga takimi i fundit që ka zhvilluar me ambasadoren e SHBA në Tiranë Yuri Kim, që është zhvilluar më 23...

Aktualitet 21:49 - 29 Maj, 2019

A ndani të njëjtin mendim me opozitën për protestën?/ Surprizues rezultati i sondazhit

A ndani të njëjtin mendim me opozitën për protestën? Ka qenë një tjetër pyetje e shtruar nga sondazhi i “IPR Marketing”. Rezultatet janë si më poshtë:...

Kryesore Show Biz 12:53 - 19 Prill, 2019

“Të bëhesha nënë ishte mendimi më i largët”/Aktorja e njohur rrëfen periudhën e saj të errët

Eva Mendes, e cilësuar si një nga aktoret më të bukura të kinematografisë amerikane, në një intervistë së fundmi ka treguar se nuk donte të bëhej...

Kryesore Show Biz 14:25 - 15 Prill, 2019

“Nuk më pëlqeu e ktheva”/Këngëtari i njohur e thotë troç mendimin për kolegun e tij

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Dani ka folur sot në emisionin e mëngjesit për një projekt të ri muzikor të punuar nga kantautori Irkenc Hyka....

Kuriozitete 11:45 - 22 Mars, 2019

Sipas shenjës së horoskopit/Çfarë mendojnë të tjerët për ty?

Dashi I lini njerëzit të besojnë se jeni të aftë për të përballuar gjithçka. Të tjerët mendojnë se e keni përherë përgjigjen gati dhe se nuk...

Kuriozitete 13:05 - 6 Shkurt, 2019

Ja mendimi i parë që ju vjen në mëngjes sipas shenjës së horoskopit

Secili nga ne kur zgjohet në mëngjes ka një mendim të parë që i vjen në mendje. Ky mendim është i influencuar nga karakteristikat e shenjës...

Aktualitet 19:32 - 7 Janar, 2019

Nëse do japim të gjithë mendimin, do jemi edhe tek marrja e vendimeve/ Kështu turmat goditen

Ndoshta të mendosh ndryshe se turmat të bejnë te veçuar, por nje mendim i shprehur apo i heshtur por që është kundra turmave është më i...

Kryesore Show Biz 10:25 - 3 Dhjetor, 2018

Jul Deda flet për Gent Zenelajn: Ai mendon për mua njësoj siç mendon edhe për veten

Julian Deda dhe Gentian Zenelaj prej vitesh nuk flasin me njëri-tjetrin. Pak muaj më parë në “Thumb”  Gent Zenelaj tregoi se cila ishte arsyeja e vërtetë...

Aktualitet 22:24 - 26 Nentor, 2018

Krasta vë me shpatulla pas muri Bashën/ Çfarë përfaqëson Topalli për ty

Moderatori Adi Krasta në studion e emsionit  ‘A Show’ në News24 e ka pyetur kreu e Partisë Demokratike për marrdhëniet e tij me ish-kryetaren e Kuvendit,...

Kosova & Rajoni 15:55 - 27 Gusht, 2015

Gazeta gjermane: Asociacioni ka status mbikëqyrës, nuk është autoritet i pavarur

Gazeta prestigjioze gjermane “Süddeutsche Zeitung” i ka kushtuar një artikull të gjatë relacionit Kosovë-Serbi dhe nënshkrimit të marrëveshjeve të fundit në Bruksel ndërmjet dy shteteve. Në këtë...

Kryesore 15:19 - 20 Gusht, 2015

KORÇA/ Nga Edison Ypi

Kur Iljaz Mirahori ishte fëmijë dhe një ditë behari flinte në një lëndinë i bënte hije një shqiponjë duke i ndejtur sipër si satelit gjeostacionar. Që...

Femra 17:00 - 29 Maj, 2015

Bionde apo brune? 9 gjërat që meshkujt mendojnë për flokët e tu

  Duket se meshkujt nuk i preferojnë aq shumë biondet, referuar një studimi të fundit nga kompania e produkteve kozmetike “Garnier”. Po çfarë preferojnë ata në...

Life Style 18:00 - 22 Prill, 2015

Çfarë mendon ai për takat e tua?

Një femër e vërtetë nuk mund të bëjë pa këpucët me taka, të konsideruara si një simbol i vërtetë i elegancës, sensualitetit dhe feminilitetit. Sigurisht, këpucët...

Femra 18:00 - 25 Shkurt, 2015

Meshkujt dhe femrat janë më të ngjashëm nga sa mendojmë

Meshkujt drejtohen vetëm nga fantazitë seksuale, janë tifozë të mëdhenj të sportit dhe rrallë i ndajnë me të tjerët ndjenjat e tyre. Nga ana tjetër, femrat...