Connect with Us

All posts tagged "Melisa Doda"

Politikë 13:11 - 20 Tetor, 2020

Protesta para ministrisë së Jashtme/ Procedohet penalisht Shpëtim Idrizi, Mesila Doda dhe Boiken Abazi

Policia e Tiranës ka proceduar kreun e PDIU, Shpëtim Idrizi, ish-deputeten Mesila Doda dhe përfaqësuesin e Vetëvendosje në Tiranë, Boiken Abazi për organizim dhe pjesëmarrje në...

Beteja me Covid-19/ Kina dhe SHBA në garë për vaksinën
Shëndeti 09:23 - 12 Gusht, 2020

Vaksina ruse anti Covid gati/ Ish deputetja e PD: Duhet të jemi shume të interesuar ta blejmë

Ditën e djeshme presidenti rus, Vladimir Putin tha se Rusia ka gati vaksinën kundër Covid. Vaksina ruse anti-Covid, duket se ka ngjallur interes edhe në Shqipëri....