Connect with Us

All posts tagged "mehmet"

Life Style 11:24 - 26 Qershor, 2019

Sot në “Vrasje të vogla”/ Mehmet braktis Burxhun dhe rikthehet tek Arzu

Oja shkon në apartamentin e Serhanit dhe kalojnë momente intime. Merve i tregon Mehmetit se raporti Burxhus është fallco. Mehmet ndahet nga Burxhu. Ai kthehet në...

Aktualitet 10:49 - 14 Qershor, 2019

Dikush përpiqet të vrasë Ojan, ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Profesori futet në shtëpinë e Merves. Burxhu nxehet kur mëson se Arzu ka shkuar në dasmë. Ajo i kërkon Mehmetit të përzërë Arzun pasi ka frikë...