Connect with Us

All posts tagged "megi"

Lajme 22:02 - 28 Shkurt, 2020

“Shkofshi pas Nexhmijes i madh e i vogël”/ Mbesa e të pushkatuarit përplaset ashpër me Rezarta Shkurtën

Ndarja nga jeta e Nexhmije Hoxhës, gruas së së ish-diktatorit Enver Hoxha solli reagime të shumta në rrjetet sociale. Pasardhësit e të internuarve dhe të atyre...

Lajme 17:39 - 8 Janar, 2020

“Do të doja të më thërrasë nëna Ina”/ Topalli tregon lidhjen e veçantë me të voglin e familjes

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, e ftuar në emisionin “Rudina” në TV Klan, ka rrëfyer lidhjen e saj të veçantë me nipin, Nikolas i ardhur në jetë pak...

Politikë 12:00 - 11 Maj, 2015

Jozefina Topalli feston ditëlindjen e vajzës

Deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli ka uruar për  ditëlindje, vajzën e saj Megi. Në një postim në Facebook, ajo shkruan se Megi ka ardhur në...