Connect with Us

All posts tagged "meghan"

Aktualitet 21:25 - 23 Korrik, 2019

“Ai nuk donte të martohej me Meghan”/ Zbulohen “sekretet” e Princit Harry, ja femra e tij ideale

Dukesha e Sussex dhe ish aktorja e Hollywood, Meghan Markle që pas martesës me princ Harryn ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes. Mediat britanike kanë...

Aktualitet 11:10 - 8 Korrik, 2019

“Unë e kam bërë atë dukeshën që është sot”/ Meghan Markle nuk e fton babain në pagëzimin e djalit, ja çfarë thotë ai

Mbrëmjen e djeshme në pallatin mbretëror u organizua eventi më i rëndësishëm për fëmijët e familjes mbretërore, ku Meghan dhe Harry pagëzuan djalin e tyre Archie...

Aktualitet 11:40 - 5 Korrik, 2019

Princi Harry injoron sërish Meghan?/ Ja video që u bë virale në rrjetet sociale

Disa muaj më parë një video ku Princ Harry i fliste ashpër Meghan Markle bëri xhiron e rrjetit. Por edhe pse u tha që asgjë nuk...

Aktualitet 11:40 - 25 Qershor, 2019

3 milionë dollarë nga taksapaguesit britanikë/ Meghan Markle dhe Princi Harry e teprojnë me shpenzimet luksoze

Pasi u larguan nga pallati Kensington sepse u tha se kishte një përçarje mes William dhe Kate, Princi Harry dhe Meghan kanë shpenzuar 2.4 milion paund...

Aktualitet 11:53 - 22 Qershor, 2019

“Ajo i drejton të gjithë”/ Meghan Markle “eksperte” e thashethemeve dhe influencuese tek Princ Harry

Pasi u lajmerua se Meghan Markle dhe Prince Harry do të ndaheshin nga bamirësitë që bënin së bashku me Prince William dhe Kate Middleton, autori biografik...

Aktualitet 11:25 - 18 Qershor, 2019

“Kthehu para”/ Zbulohet e vërteta e videos ku princi Harry “urdhëron” Meghan Markle

Gjatë parades “Trooping the Colour” në datë 8 qershor , video ku shfaqen Meghan dhe Princi Harry bëri xhiron e rrjeteve sociale. Aty shikohet Meghan Markle...

Aktualitet 14:40 - 1 Qershor, 2019

“Nuk e dija që ajo ishte e keqe”/ Donald Trump “sulmon” Meghan Markle

Para disa javësh Meghan Markle dhe Princi Harry u bënë prindër për herë të parë dhe vendosën që bebushin mbretëror ta pagëzonin me emrin e veçantë,...

Aktualitet 12:53 - 9 Maj, 2019

“Ajo nuk e fshehu barkun para kamerave”/Meghan Markle vlerësohet për thjeshtësinë e saj

Dukesha e Sussex Meghan Markle ka ndjekur hapat e kunatës së saj, Kate Middleton, ditën e djeshme kur prezantoi para botës fëmijën e saj të parë...

Aktualitet 13:25 - 7 Maj, 2019

Bota në “ankth”/Cilin emër do të zgjedhë Meghan Markle për fëmijën mbretëror?

Pasi dje u dha lajmi se Dukesha e Sussex-it, Meghan Markle u bë nënë për herë të parë  tashmë aludimet se si do të jetë emri...

Aktualitet 10:10 - 7 Maj, 2019

“Trashëgimtari është arrogant”/Pas lindjes së Meghan Markle,reagon babai i saj

Lajmi se dukesha e Sussex Meghan Markle dhe Princ Harry, u bënë dje prindër për herë të parë u be virale.Harry njoftoi se ishte shumë i...

meghan markle
Kryesore Show Biz 10:17 - 6 Maj, 2019

Nuk po shkon sipas planit/Meghan Markle në vështirësi me lindjen e fëmijës mbretëror

Para disa ditësh u tha se Meghan Markle, dukesha e Sussex-it kishte lindur fëmijën e saj mbretëror por sipas Daily Mail ajo është 1 javë me...

Kryesore Show Biz 11:53 - 30 Prill, 2019

“Ajo do t’i bëjë gjërat siç do vetë”/Mbretëresha Elizabetë “revoltohet” me Meghan Markle

Javën e kaluar, lajmi se dukesha Meghan dhe princi Harry nuk do të bënin publike asgjë në lidhje me fëmijën që pritet të lindë, bëri xhiron...

Aktualitet 22:45 - 19 Prill, 2019

“Veprimet e tua më kanë thyer zemrën”/Meghan Markle i shkruan letrën prekëse babait

Edhe pse të gjithë tanimë janë kureshtarë të dinë nëse Meghan Markle lindi apo jo, dukesha bëri një lëvizje duke larguar nga jeta babanë e saj,...

Kryesore Show Biz 15:53 - 15 Prill, 2019

Fotot që po çmendin rrjetin/Meghan Markle bëhet nënë?

E gjithë vëmendja e fansave së fundmi është përqendruar tek fëmija i Meghan Markle dhe princit Harry dhe prej muajsh kanë nisur aludimet në lidhje me...

Kryesore Show Biz 13:53 - 8 Prill, 2019

“Meghan Markle nuk është shtatzënë, i ka mashtruar të gjithë”/Teoritë konspirative shokojnë botën

Sipas teorive konspirative të cilat së fundmi po pushtojnë botën, pretendojnë se dukesha Meghan Markle të cilën e ndajnë vetëm disa javë nga data e lindjes,nuk...

Kryesore Show Biz 14:40 - 7 Prill, 2019

“Mos na sillni dhurata, bëni bamirësi”/Meghan Markle bën deklaratën prekëse

Meghan e Harry kanë hapur një llogari të tyren në “Instagram”, që vetëm në pak ditë ndiqet nga mbi 4 milionë persona. Në prag të lindjes...

Kryesore Show Biz 15:25 - 2 Prill, 2019

Edhe pse në muajt e fundit të shtatzanisë,Meghan Markle thyen përsëri rregullat mbretërore

Ndërsa pritet që fëmija e saj dhe princ Harryt të vijë në jetë nga dita në ditë, duket se Meghan nuk do të lindë në të...

Kryesore Show Biz 14:10 - 26 Mars, 2019

“Sherr” në familje/Mbretëresha nuk “lejon” Meghan dhe Princ Harry të ikin nga shtëpia

Çifti i njohur është në pritje të fëmijës së parë dhe prej kohësh është përfolur se duan që të shkëputen nga Pallati mbretëror dhe për këtë...

Aktualitet 23:10 - 25 Mars, 2019

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Meghan Markle e ka ndarë mendjen për planet pas lindjes

Meghan Markle sapo ka nisur lejen e lindjes, por që tani ka një axhendë se çfarë do të bëjë pasi të sjellë në jetën fëmijën e...

Kryesore Show Biz 11:25 - 19 Mars, 2019

George Clooney për Meghan Markle dhe princin Harry: “Trajtimi që i bëhet nga media është i padrejtë”

Ai është një mik shumë i mirë i çifti mbretëror dhe ishte një nga të ftuarit vip në dasmën e Meghan dhe Harry vitin që kaloi,...

meghan markle
Kryesore Show Biz 11:53 - 18 Mars, 2019

Festa e dytë “Baby Shower”/ Meghan Markle bëhet më selektive, ja sa persona do ftojë

Duket se për Meghan  Markle nuk ka qenë e mjaftueshme një festë “Baby Shower” që kushtoi rreth 200,000 dollarë dhe aktualisht po organizon një tjetër. Për...

Kryesore Show Biz 13:25 - 6 Mars, 2019

Shtatzëna më elegante që na kanë zënë sytë! Meghan Markle shkëlqen në festën mbretërore

Meghan Markle dhe Kate Middleton janë parë bashkë për herë të parë që pas festës së Krishtlindjeve. Dy dukeshat ishin në Buckingham Palace për të festuar...

Aktualitet 20:00 - 23 Shkurt, 2019

Nënë për herë të parë, zbulohet emri që do i vendos Meghan Markle fëmijës

Dukesha e Sussex, Meghan Markle do të bëhet së shpejti nënë për herë të parë, lajm i cili u bë i ditur fillimisht nga burimet pranë...