Connect with Us

All posts tagged "megan markle"

Princi Harry dhe Megan Markle përfshihen në politikë/  Nxisin amerikanët të 'votojnë kundër urrejtjes'
Bota 11:25 - 23 Shtator, 2020

Princi Harry dhe Megan Markle përfshihen në politikë/ Nxisin amerikanët të ‘votojnë kundër urrejtjes’

Princ Harry dhe Megan Markle folën për zgjedhjet e ardhshme për herë të parë që nga lëvizja e tyre në Amerikë. Princi Harry u ka kërkuar...

Kryesore Show Biz 23:10 - 22 Maj, 2018

Aty ku kamerat s’u lejuan!/ Ja çfarë ndodhi brenda festës private të çiftit mbretëror

E gjithë bota mundi të ndiqte në kohë reale dasmën e shumëpërfolur mbretërore. Por nëse na u lejua të shihnim gjithë ceremoninë e kurorëzimit të dashurisë,...

Kryesore Show Biz 23:20 - 18 Maj, 2018

Meghan Markle: Babai im nuk do të jetë në martesën tonë

‘Babai im nuk mund të jetë në martesën tonë’, shkruan Meghan Markle në një mesazh të shpërndarë në Twitterin e Kensington Palace në të cilën nënkupton...

Kryesore Show Biz 22:40 - 17 Prill, 2018

Një muaj para dasmës, Meghan Markle vendos të shkojë në palestër

Nëse keni pyetur veten se ‘Nëse pjestarët e familjes mbretërore ushtrohen ne palester?’ Meghan Markle ka një përgjigje për ju: ‘Po’. Vetëm një muaj para dasmës...

Aktualitet 23:20 - 22 Nentor, 2017

E fejuara e Princ Harry ka fituar llotarinë

Gjatë një interviste të dhënë nga gjysëm vëllai i Meghan Markle, të fejuarës së princit Harry, ka treguar që kur Megan ishte nëntë vjeçe, familja e...