Connect with Us

All posts tagged "medha"

Fashion 12:10 - 1 Gusht, 2019

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish. Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e...

Aktualitet 12:53 - 27 Maj, 2019

“I dua të pasmet e mia të mëdha”/Bebe Rexha ka një mesazh të veçantë për fansat e saj

Shumë herë është përfolur për pamjen e këngëtares shqiptare Bebe Rexha nga mediat rozë të cilën e konsiderojnë të shëndoshë. Por në një intervistë nga Tmz...

Life Style 10:00 - 18 Janar, 2015

E vërtetë: Vithet e mëdha, të mira për zemrën dhe trurin!

Patricia Garcia për revistën “Vogue” ka shkruar një artikull me të cilin sqaron se viti 2014 vërtet ka qenë vit i prapanicave të mëdha. Dhe tani...

Life Style 20:00 - 12 Janar, 2015

Gabimet më të mëdha që i bëjnë nënat e reja

Në fakt, gabimet nuk janë aq të këqija, ato na ndihmojë që të bëhemi më të mirë, por ndonjëherë është më mirë t’i shmangim ato. Të...