Connect with Us

All posts tagged "me te mira"

marredhenet mes vajzave
Aktualitet 23:40 - 25 Janar, 2019

Studimi/Lezbiket i kënaqin partneret e tyre më shumë se djemtë

Në një studim të Zyrës së Shëndetit Publik në Angli më shumë se 7000 gra pranuan se nuk janë të kënaqura nga jeta e tyre seksuale....

Life Style 15:53 - 6 Dhjetor, 2018

Këto shenja të zodiakut mendojnë se janë gjithmonë më të mirë se të tjerët

Demi Personat e kësaj shenje janë shumë kokfortë dhe nuk e pranojnë kurrë gabimin . Natyra e demit e do dijen dhe e sheh atë si...

Aktualitet 23:20 - 11 Dhjetor, 2017

10 kompanitë më të mira për të punuar në 2018-n

Glassdoor, një prej faqeve online më të famshme në të cilën çdo punonjës aktual i një kompanie apo qoftë edhe një punonjës i mëparshëm mund të...

Aktualitet 00:10 - 15 Shtator, 2017

Fotot më të mira të 2017-ës/ Janë të papërsëritshme

Kohët e fundit kemi vënë re anën e keqe të natyrës dhe e dimë se çfarë mund të shkaktojë ajo. E kemi fjalën për uraganin Harvey...

Aktualitet 23:21 - 10 Shtator, 2017

3 gratë më të mira për tu martuar sipas horoskopit

Horoskopi  ka qenë një pjesë e rëndësishme e shoqërisë së qenieve njerëzore. Ndërsa disa mund të jenë skeptikë, ka shumë që mund të mësoni, bazuar vetëm...

Fashion 08:02 - 23 Shkurt, 2015

Ju s’mund të pozoni me aktoret më të mira

Reese Witherspoon, Julianne Moore, Marion Cotillard dhe Felicity Jones katër gratë e nominuara për kategorinë e aktores më të mirë, kanë shkëlqyer fillimisht në tapetin e...