Connect with Us

All posts tagged "me arme"

Aktualitet 13:05 - 17 Korrik, 2019

Kanosi me armë gjahu familjen e tij/ Arrestohet në flagrancë 79-vjeçari

Policia ka mundur të parandaloj një ngjarje e cila mund të kishte rezultuar fatale për një familje në Kukës. Pas ndërhyrjes policore është arrestuar 79-vjeçari pasi...

Aktualitet 17:32 - 1 Shtator, 2018

Konflikt midis vëllezërve/ Policia parandalon krimin

Gjatë mesditës së sotme, policia e Cërrikut ka ndërhyrë në kohë, duke parandaluar një konflikt midis dy vëllezërve, i cili mund të kishte rezultuar fatal. Mësohet...

Aktualitet 12:00 - 5 Shtator, 2017

Moskë/ Një student qëllon me armë në klasën e tij

Një student në qytetin e Moskës ka hedhur një granatë tymuese në shkollën e tij, dhe ndërkohë ka qëlluar edhe me armë. Sipas informacioneve nga mediat...