Connect with Us

All posts tagged "mbreteresha elisabeth"

Bota 14:45 - 4 Janar, 2020

Mbretëresha Elisabeth e mban pemën deri me 6 shkurt/ Zbulohet arsyeja mbresëlënëse

Sezoni i festave mund të ketë ardhur dhe kaluar për ju, por do të zgjasë të paktën një muaj tjetër për Mbretëreshën Elizabeth. Sipas raporteve, Mbretëresha...

Bota 10:50 - 8 Dhjetor, 2019

Mbretëresha Elisabeth hedh poshtë spekulimet/ Nuk ka në plan të dalë pensionin në moshën 95-vjeçare

Kohët e fundit, mediat britanike kanë përhapur lajmin se Mbretëresha Elisabeth II do të heqë dorë nga detyra e saj në moshën 95-vjeçare, duke ndërmarrë kështu,...

Aktualitet 18:34 - 2 Dhjetor, 2018

Këtë fjalë mbretëresha Elisabeth nuk e përdor kurrë

Kemi mësuar shumë informacione në lidhje me familjen mbretërore, rreth veseve apo kërkesave të pa kuptimta që ata kanë. Por kush është fjala që mbretëresha Elisabeth...