Connect with Us

All posts tagged "mbret"

Aktualitet 17:32 - 16 Korrik, 2019

Nga miss u shndërrua në gruan e një mbreti/ Bukuroshja ruse rrëfen për jetën luksoze

Ish miss Moska Oksana Voevodina është martuar me mbretin e Malajzisë, Sultan Muhammad V dhe ka publikuar disa foto me djalin e saj, teksa përshkruan romancën...

Kuriozitete 12:13 - 2 Maj, 2019

Truproja merr titullin ”Mbretëreshë”, së shpejti pjesë e familjes mbretërore

Fati ka trokitur në derën e  Suthida Vajirolongkorn e cila është zv.komandante e njësisë për rujatjen e sigurisë së mbretit të Tajlandës. Mbreti i Tajlandës e...

Life Style 10:40 - 10 Shkurt, 2019

Mbreti i bitcoin humb jetën pa lënë fjalëkalimet: 150 milionë dollarë të humbura

Mendoni se çfarë do të ndodhte nëse një xhaxha i pasur vdes pa i thënë askujt ku i ka depozituar sendet e tij. Personi i cili...

fabricio corona
Kryesore Show Biz 14:40 - 22 Janar, 2019

Nisi të fliste për të dashurën, “mbreti i paparacëve” i bie dhëmbi në mes të emisionit

Fabrizio Corona “seks simboli” i italianëve, ka lënë një skenë të pazakontë në emisionin ku ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme. Ish-mbreti i paparacëve, ka folur në...

dan bilzerian
Aktualitet 20:30 - 20 Janar, 2019

Video/A e dini çfarë bën Mbreti i Instagramit kur nuk fle gjumë ?

Dan Bilzerian ka treguar edhe një herë momente nga jeta e tij e çmendur. Në një video të postuar së fundmi ‘mbreti i Instagramit’, shihet i...

Kryesore Show Biz 14:40 - 24 Dhjetor, 2018

“Jam mbret i qytetit tim, por edhe tëndit”, Feron e rrahin në mes të koncertit

Një koncert në Mitorvicë nuk ka qenë i qetë për reperin shqiptar Fero. Ai është përfshirë në një përleshje të ashpër Mendohet se gjithçka është shkaktuar...

Aktualitet 23:40 - 18 Dhjetor, 2018

Të tregojmë sekretet! Ja si mund të bëhesh mbreti i instagramit

Shih sugjerimet e mëposhtme dhe fillo të ndërtosh një strategji, mund t’ja dalësh që të jesh ti mbreti i ardhshëm i instagramit. Përdor hashtage Ajo që...

Aktualitet 10:40 - 13 Nentor, 2018

Video e mbretit të Marokut që e zë gjumi krah Melania Trump po shkrin së qeshuri gjithë internetin

Rreth 70 udhëheqës botërorë, përfshi presidentët amerikanë dhe rusë, Donald Trump e Vladimir Putin, morën pjesën në ceremoninë e  100-vjetorit të  Armëpushimit të vitit 1918 në...

Aktualitet 16:10 - 15 Tetor, 2018

Foto+18/“Mbreti” që shkon ushtar

Dan Bilzerian, milioneri që e rrethon veten me modele dhe që është quajtur “mbret” i Instagramit, u regjistrua për t’u bërë marins “SEAL” amerikan në vitin...

Aktualitet 00:00 - 18 Tetor, 2017

Mënyra se si Elvis Presley shkoi nga një drejtues kamioni në një mbret rroku

Amerika ka një marrëdhënie të komplikuar me mbretërit. Kushtetuta e SHBA i ndalon ato për shkak se asaj kohe Mbreti Xhorxh III nxiti një rebelim duke...