Connect with Us

All posts tagged "mbremje"

Moti i acartë/ Si pritet të jetë koha gjatë kësaj jave
Politikë 08:07 - 12 Shkurt, 2021

Mëngjesi dhe mbrëmja sjellin temperatura të ulta/ Priten reshje bore

Vijon në ndikimin e masave ajrore polare duke diktuar gjatë paradites vranësira dhe reshje të pakta shiu në zonat bregdetare, por reshje dëbore në gjysmën lindore...

Showbizz 17:05 - 3 Janar, 2021

Stefi Prifti kujton mbrëmjet e festave të fundvitit/ “99 përqind i kemi kaluar në skenë”

Pasditen e sotme dy vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti janë të ftuar në emisionin “E diell” ku kanë ndarë me publikun mënyrën se si i...

Grumbullimet në fushata elektorale/ Rakacolli shmang përgjegjësitë: Mos merremi me emra të përveçëm
Sociale 21:10 - 26 Dhjetor, 2020

Rakacolli tregon se mbrëmjet janë më të rrezikshme për përhapjen e koronavirusit

Zv.ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli ishte e ftuar pasditen e sotme në Tv Klan, ku ka folur për situatën e pandemisë në vendin tonë. Ajo tregoi...

Pse duhet të hani një hudhër çdo mbrëmje para gjumit
Shëndeti 16:15 - 1 Dhjetor, 2020

Pse duhet të hani një hudhër çdo mbrëmje para gjumit

Hudhra ka përfitime të jashtëzakonshme. Ajo është konsideruar si një pikë referimi kur bëhet fjalë për antibakterialë natyralë. Gjithashtu ka një përfitim tjetër të rëndësishëm dhe...

Mbrëmjet e Jonida Vokshit/ Aktorja publikon foton e ëmbël me vajzën
Showbizz 22:05 - 27 Nentor, 2020

Mbrëmjet e Jonida Vokshit/ Aktorja publikon foton e ëmbël me vajzën

Jonida Vokshi është një ndër femrat më të komentuara dhe më të pëlqyera të ekranit. Kohët e fundit ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për...

Mëngjese dhe mbrëmje të ftohta/ Parashikimi i motit për këtë javë
Sociale 08:06 - 23 Nentor, 2020

Mëngjese dhe mbrëmje të ftohta/ Parashikimi i motit për këtë javë

Kjo javë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët, e vranësira deri mesatare, keto më të perqëndruara ditën...

Mëngjese dhe mbrëmje të ftohta/ Parashikimi i motit për këtë javë
Sociale 08:07 - 9 Nentor, 2020

Mëngjese dhe mbrëmje të ftohta/ Çfarë ka rezervuar moti për këtë javë

Kjo javë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet kryesisht i kthjellëte vranësira kalimtare. Era do të jetë nga kuadrati i Veriut me...

“Ndihem më mirë se 20 vite më parë!”/ Trump konfirmon daljen nga spitali: Mos kini frikë nga Covid
Bota 21:16 - 5 Tetor, 2020

“Ndihem më mirë se 20 vite më parë!”/ Trump konfirmon daljen nga spitali: Mos kini frikë nga Covid

Presidenti amerikan Donald Trump ka njoftuar se do të lërë spitalin të hënën në mesnatë. Lajmin e ka dhënë vetë ai me anë të një statusi...

Showbizz 16:30 - 28 Gusht, 2020

Shqiptaret më të suksesshme në botë/ Dua Lipa, Ava Max dhe Bebe Rexha do të pushtojnë skenën e MTV

Tre emrat shqiptarë më të suksesshëm në botë, Dua Lipa, Ava Max, Bebe Rexha do të pushtojnë MTV Video Music Awards këtë të dielë. Këngëtarja Ava...

Showbizz 16:06 - 14 Qershor, 2020

Mbulon fytyrën me duar/ Kylie dhe Travis “kapen mat” duke kaluar mbrëmjen bashkë

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë përfolur shpesh në media për një rikthim pas disa muajsh ndarje. Vetë reperi u shpreh në një inetrvistë se ishte...

Kryesore Show Biz 18:47 - 28 Qershor, 2019

Cristiano Ronaldo dhe Georgina “braktisin” jahtin luksoz/ Shihen pranë çiftit të famshëm

Ata janë dy ikonat e sportit dhe secili prej tyre shumë i suksesshëm në karrierën e tij. Bëhet fjalë për futbollistin Cristiano Ronaldo dhe basketbollistin e...

Life Style 14:10 - 20 Prill, 2019

Në mëngjes apo mbrëmje? Studimi tregon se kur ecja është më efektive

Nuk e preferoni palestrën? Duhet të ecni sa më shumë. Sipas dy studimeve të fundit nga Instituti Weizmann i Shkencës në Rehovot në Izrael dhe Universitetit...

Kryesore Show Biz 16:10 - 13 Mars, 2019

Mbrëmja luksoze në Buckingham Palace/Ja kush e rrëmbeu vëmendjen me paraqitjen

Mbrëmjen e djeshme, në një darkë private organizuar nga princi Charles në Buckingham Palace, ajo që shkëlqeu me një fustan vintage couture nuk ishte Meghan Markle....

eklpis hene
Aktualitet 10:40 - 20 Janar, 2019

Ngrini sytë nga qielli sot në mbrëmje, spektakli është i garantuar!

Në mbrëmjen midis 20-21 janarit ngrini sytë nga qielli! Një fenomen i jashtëzakonshëm i njohur si “Hëna e kuqe” do të shfaqet në qiell. Dukuria e...

Kryesore Show Biz 16:40 - 20 Nentor, 2018

Meghan veshi një fustan të gjatë mbrëmjeje dhe njerëzit kujtuan Lady Diana- n

Mbrëmjen e djeshme Meghan Markle dhe Princ Harry kanë ndjekur një Shfaqje Variete që kishte si qëllim mbledhjen e fondeve për bamirësi në teatrin London Palladium....

Life Style 13:53 - 19 Nentor, 2018

Çfarë duhet të bëni të dielën në mbrëmje që të zgjoheni energjikë të hënën në mëngjes?

Mbrëmjet e së dielës janë totalisht relaks për t’u marrë me veten. Pra, nëse gjatë ditës ke takuar miqtë, që të ndihesh e freskët të hënën...

Aktualitet 19:01 - 16 Shkurt, 2018

CNA.al: Sot në mbrëmje detaje të reja për skandalin Salianji-GD

CNA (CityNews Albania), pas publikimit të video-skandalit në të cilin përfshihet deputeti i Lulzim Bashës, Ervin Salianji, që komunikon me një gjuhë erotike, banale e perverse...

Aktualitet 23:50 - 2 Janar, 2018

Ushqimet që duhet të konsumoni pas një mbrëmje të shfrenuar

Për të gjithë ju që festuat rëndë mbrëmjen e djeshme. Mëngjesi i ditës tjetër nuk ka pse të jetë i tmerrshëm nga dhimbja e kokës, mjafton...

Femra 17:50 - 24 Mars, 2017

FOTOT/ Veshjet ideale për një mbrëmje

Të gjitha ne femrat duam të dukemi të përsosura kur dalim në mbrëmje, aq më tepër nëse jemi të shoqëruara nga ndonjë person special. Ka aq...

Showbizz 09:00 - 4 Mars, 2017

Fotot/ Shikoni si dukej Lopez mbrëmjen e djeshme

Jennifer Lopez ka qenë mbrëmjen e kaluar në studion e emisionit të Sem Meyers, tek programi NBC Late Night. Këngëtarja e mirënjohur 47 vjecare ka folur...

Showbizz 21:00 - 17 Janar, 2017

Fotot/ Mariah Carey plot klas, elegancë dhe sharm mbërrin në festë

Linjat e saj trupore dukeshin të mrekullueshme ndërsa ajo ekspozonte dekoltenë veshur e gjitha me të zeza plot shkëlqim. Ajo cka binte në sy tek aksesorët...

Showbizz 20:20 - 16 Janar, 2017

Fotot/ Kidman- Witherspoon , vajzat më shik të mbrëmjes

Nicole Kidman dhe  Reese Witherspoon  është dyshja më perfekte e vajzave të showbizit për momentin. Bukuroshet dukeshin të dyja shumë elegante dhe seksi për moshën që...

Showbizz 10:00 - 9 Janar, 2017

Perrie Edwards feston në Londër/ Ja fotot nga mbrëmja e kaluar

Thashethemet e fundit për jetën  e saj private aludojnë për një marrdhënie me futbollistin Alex Oxlade-Chamberlain, edhe pse ende nuk jemi të sigurt për këtë. 23...

Me shume postime