Connect with Us

All posts tagged "mbledh"

Aktualitet 18:01 - 14 Maj, 2019

“Ky është momenti”/ Lulzim Basha mbledh aleatët

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të mbledhë ditën e nesërme forumet drejtuese të partisë bashkë me aleatët e tij për të diskutuar rreth aksionit...

Aktualitet 18:30 - 26 Prill, 2019

Aksioni opozitar/ Basha mbledh Kryesinë e PD-së

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka mbledhur në seli Kryesinë e Partisë Demokratike dhe ish deputetët. Mësohet se fokusi i diskutimeve të kësaj mbledhje është ndarja...

Aktualitet 15:55 - 17 Prill, 2019

Aksioni opozitar/ Basha mbledh Kryesinë e PD-së

Kreu i PD-së, Lulzim Basha pritet të mbledhë ditën e nesërme Kryesinë e Partisë Demokratike në orën 12:00, në kuadër të aksionit opozitar. Ndërkohë që ditën...

Aktualitet 16:46 - 7 Prill, 2019

Protesta e 13 Prillit/ Basha mbledh kryetarët e degëve

Partia Demokratike ka vendosur të mbajë protestën kombëtare me datë 13 Prill. Në lidhje me këtë protestë, Lulzim Basha ka thirrur një mbledhje me kryetarët e...

Aktualitet 17:41 - 15 Mars, 2019

Çfarë po ndodh tek PD?/ Basha mbledh aleatët

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, një ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita e bashkuar, ka mbledhur aletët në selin blu. Burime konfidenciale bëjnë me...

Aktualitet 11:53 - 19 Maj, 2018

Protesta e 26 majit/ Basha mbledh strukturat e PD

Një javë para protestës kreu i Partisë Demokartike, Lulzim Basha ka mbledhur krerët e degëve edhe për zgjedhjet brenda PD-së. Protesta është paralajmëruar nga opozita se...

Aktualitet 18:39 - 27 Mars, 2018

 Haradinaj mbledh Këshillin e Sigurisë/ Ja çfarë u diskutua

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në bazë të kompetencave Kushtetuese dhe ligjore, ka thirrur sot mbledhjen e rregullt të Këshillit të Sigurisë së Kosovës....

Kuriozitete 21:15 - 22 Maj, 2015

Kur fati të troket në derë

Një grua, e cila kërkonte në kazanët e plehrave për të mbajtur frymën gjallë, tani do bëjë karrierë si modele. Braziliania Ana dos Santos Cruz, 23...