Connect with Us

All posts tagged "mbeshtetes"

Politikë 22:45 - 26 Maj, 2020

Teatri Kombëtar/ Dade: Nuk besoja që Veliaj do merrte kusuret e Ramës, është mbështetës i flaktë

Ish ministrja e Integrimit, Arta Dade, e ka cilësuar të paprecedentë shembjen e Teatrit Kombëtar, që u bë me urdhër të kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut të...

Aktualitet 17:37 - 28 Qershor, 2019

Tensione në Shkodër/ Mbështetësit e PS-së thyejnë derën e KZAZ-së

Një incident ka ndodhur pak çaste më parë në KZAZ-në nr 2 në qyetin e Shkodrës. Incidentet janë shënuar në pallatin e sportit Qazim Dervishi në...

analisti dhe gazetari andi bushati
Aktualitet 17:47 - 4 Maj, 2019

Nga Andi Bushati/ Dështimi i propagandistëve të idesë së Vuçiçit

I gjithë kori i larmishëm i atyre që mbështetën idenë marroke të shkëmbimit të popullsive dhe teritoreve, bazohej në një argument sa cinik, po aq edhe...

Aktualitet 11:09 - 29 Prill, 2018

Dështon, Kuvendi i Bashës

Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike ka nisur punimet paraditen e sotme. Mirëpo ka zhgënjyese pjesëmarrja, në këtë Kuvend. Partia Demokratike zyrtarisht ka deklaruar se ka 7...