Connect with Us

All posts tagged "Maurizo Sarri"

Aktualitet 22:34 - 30 Maj, 2019

Orë vendimtare/ Fati i trajnerit të ri të Juventusit është në duart e një shqiptari

Orë vendimtare për të ardhmen e Maurizio Sarrit. Juventusi e dëshiron me çdo kusht trajnerin aktual të Chelseas, i cili është gati të rikthehet në Itali,...

Aktualitet 19:05 - 15 Maj, 2019

Sarri e mbyll me Chelsean vetëm pas një sezoni/ Do ta zëvendësojë një legjendë

Frank Lampard pritet të jetë trajneri i ri i Chelseas, sipas lajmeve që vijngë nga Italia. “Blutë e Londrës” pritet të shkarkojnë Maurizio Sarrin këtë verë,...

Sport 11:30 - 12 Qershor, 2015

Zyrtare/ Maurizzio Sarri trajneri i ri i Napolit

Nis zyrtarisht aventura e Maurizzio Sarrit në stolin e Napolit. Skuadra e kaltër zyrtarizoi në Twitter marrëveshjen me ish trajnerin e Empolit dhe do të jetë...