Connect with Us

All posts tagged "matoshi"

Kosova & Rajoni 09:22 - 4 Janar, 2020

Video që bëri xhiron e rrjetit/ Gruaja e ministrit feston me një tufë para në dorë

Jo rrallëherë, zyrtarët shtetërorë janë kritikuar për luksin që kanë treguar, ndërkohë që sipas Bankës Botërore mbi 20 për qind e qytetarëve jetojnë në varfëri, me...

Aktualitet 19:35 - 24 Shkurt, 2015

Halil Matoshi nuk mund ta thotë më qartë se kaq që është agjent serb

Kastriot Myftaraj Halil Matoshi sapo e ka pohuar në mënyrën e tij që ka qenë dhe vazhdon të jetë agjent i Serbisë. Në një postim në...