Connect with Us

All posts tagged "maskara"

Politikë 16:02 - 1 Mars, 2020

Video-Basha në 2 kohë/ Si e akuzonte Ilir Metën si streha e fundit e maskarenjve

Lulzim Basha njihet për dredhitë e tij në politikë, për paaftësinë si njeri i dobët dhe pazarxhi i rëndomtë. Këtë shqiptarët e kanë mësuar, e kanë...

Aktualitet 22:34 - 19 Prill, 2019

“Maskara, shpifës, karagjoz…”/  Degjeneron debati mes Kokëdhimës dhe Currit

Debati mes Koço Kokëdhimës dhe Arjan Currit, në studion e emisionit “Zonë e Lirë”, ka vijuar me akuza dhe ofendime nga kreu i “Zgjidhjes” ndaj analistit...

Aktualitet 19:56 - 29 Shtator, 2018

“Do ketë fund të tmerrshëm”/ Vasili kërcënon hapur Ramën

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili është shprehur se kryeministri Edi Rama është një maskara që fle me kriminelët, që mbush shkollat me drogë...