Connect with Us

All posts tagged "mashtruese"

Aktualitet 10:16 - 19 Maj, 2019

“Mashtruese, jeni një grup hajdutësh”/ Kryemadhi në panik, fshin komentet e qytetarëve

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi me anë të një postimi në rrjete sociale, ka zbuluar se ku do të jetë sot pasdite. “Sot...

Aktualitet 18:51 - 22 Mars, 2019

Thellohet skandali/ Mashtruesi i shumëkërkuar indian, Konsull Nderi i Shqipërisë

Dy vëllezërit indianë të kërkuar në të gjithë botën për pastrim parash në vlerën 725 mln dollar, vazhdojnë skandalet në Shqipëri. Dy vëllezërit Nitin Sandesara dhe...