Connect with Us

All posts tagged "masakron"

Aktualitet 18:39 - 16 Qershor, 2019

Foto+Video/ Breshëri “masakron” të mbjellat në Devoll

Temperaturat e larta dhe moti i kthjellët i së Dielës mesa duket nuk ka rezultuar i tillë për banorët e zonës së Devollit. Një rrebesh shiu...

avokat ngjela
Aktualitet 23:11 - 8 Qershor, 2019

“Është marrëzi”/ Avokat Ngjela “masakron” Metën

Avokat Spartak Ngjela në një postim në rrjetet sociale ka reaguar pas vendimit të presidentit të Republikës, Ilir Meta për shfuqizimin e dekretit të datës së...

Basha në selinë e LSI
Aktualitet 21:06 - 11 Maj, 2019

“Është fëmijë o bij k*rvash”/ Gazetari “masakron” Bashën dhe Kryemadhin

Gazetari Ilirjan Blloshmi në një postim në rrjetet sociale ka reaguar ashpër ndaj kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi dhe kreut të PD-së Lulzim Basha të cilët...

murrizi sulmo qeverine
Aktualitet 13:02 - 11 Prill, 2019

“Banda Rama, Basha, Meta”/ Murrizi masakron klasën politike

Deputeti, Myslim Murrizi, i cili nuk pranoi të djegë mandatin pas vendimit të opozitës, gjatë fjalës së tij në Kuvend foli me tone të ashpra ndaj...

Aktualitet 21:29 - 12 Tetor, 2018

“Komunisti që sabotoi demokracinë”/ Gazetari kryqëzon Nanon

Gazetari Arben Vata është shprehur, se Mustafa Nano është  shembulli se si Partia e Punës, sabotoi krijimin e Partisë Demokratike. Në një postim në rrjetet sociale...

Aktualitet 11:28 - 11 Tetor, 2018

Debate të forta në Parlament/ Braçe “masakron” Ahmetajn

Kreu i Komisionit të Ekonomisë, Erion Braçe është përplasur ashpër me ministrin e Ekonomisë dhe Financave, Arben Ahmetaj ndërsa ishin duke zhvilluar interpelancën për klubet e...

Aktualitet 18:08 - 30 Shtator, 2018

“I ka rënë cipa”/ Avokati nxjerr zbuluar policinë e Xhafajt

Avokati, Altin Goxhaj gjatë një interviste në “Fax News” është shprehur se e keqja më e madhe në vendin tonë ka ardhur nga sistemi i policor,...

Aktualitet 22:15 - 18 Shtator, 2018

Gazetari “masakron” Bashën/ Agronin mos ma prek, sa për qytetaret nënë e motër atyre

Gazetari Bledian Koka, në një postim në rrjetet sociale shkruan se pas deklaratës së kryedemokratit Lulzim Basha, flokët e një deputeti të PD-së janë shumë herë...

Aktualitet 17:32 - 28 Tetor, 2017

Shqiptari masakron me çekiç të dashurën e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Itali në zonën e Montecassiano ku një shtetas shqiptar masakroi me çekiç të dashurën e tij....

Aktualitet 08:59 - 2 Prill, 2015

Gramsh/ Burri mbyt e masakron gruan për xhelozi

Burri i sapokthyer nga emigracioni masakron me lopatë dhe mbyt me duar për xhelozi nënën e dy fëmijëve të tij dhe më pas vetdorëzohet. Krimi i...