Connect with Us

All posts tagged "masaker"

Bota 15:43 - 7 Shkurt, 2020

Masakër në sallën e lojërave elektronike/ 9 të vdekur, mes tyre 4 të fëmijë

Një ngjarje e rëndë me 9 të vdekur dhe 2 të plafosur ka ndodhur në Meksikë. Mësohet se tragjedia ka ndodhur në një sallë lojarash elektronike...

Lajme 12:40 - 5 Shkurt, 2020

Kush është personi që akuzohet për masakrën e Tropojës/ Zylfije Haklaj rrëfen si filloi konflikti

Zylfije Haklaj motra e Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt të vrarë në Tropojë ka treguar detaje lidhur me vrasjen e vëllezërve të saj ku akuzon...

Aktualitet 10:53 - 8 Korrik, 2019

“E keni bërë shtyllën kurrizore si gjarpër”/ Oriola Marashi “masakrohet” me komente në foton seksi

Modelja shqiptare Oriola Marashi nuk ngurron asnjëherë të publikojë foto seksi dhe provokuese ku tregon format e saj bombastike . Së fundmi ajo ka publikuar tre...

Aktualitet 11:10 - 20 Maj, 2019

“Nuk është normal”/Marina Vjollca “masakrohet” nga komentuesit për formën e çuditshme të këmbës

Moderatoren seksi shqiptare Marina Vjollca, kjo fundjavë e gjeti në Venecia ku po shijon pushimet bashkë me partnerin Getoar Selimi. Ajo ka publikuar shumë foto nga...

Aktualitet 15:40 - 7 Shkurt, 2019

Masakroi gruan me thikë / Zbardhen detaje të reja

Viktima e ditës së djeshme në Vlorë Etleva Lera mësohet se është vrarë nga burri i saj në orët e para të mëngjesit 4:00. Bëhet e...

Aktualitet 08:54 - 27 Janar, 2019

Masakër/ 21-vjeçari vret prindërit dhe 3 persona të tjerë

Një 21-vjeçar amerikan është arrestuar nga policia e Louisianës, pasi dyshohet se ka vrarë prindërit e tij dhe tre persona te tjerë. Pasi ka qëlluar për...

Kryesore Show Biz 11:10 - 26 Nentor, 2018

Dy muaj pas masakrës në ish-Bllok, Elvana Gjata bëhet “e gjallë” në rrjetet sociale

Ajo humbi çdo gjurmë me fansat pas masakrës që ndodhi më 4 tetor në një lokal në zonën e ish-Bllokut, në të cilën u përfshi dhe...

Aktualitet 20:03 - 17 Tetor, 2018

Masakër në Krime/ Adoleshenti hap zjarr në kolegj, humbin jetën 19 persona

Një sulm në një kolegj në Krime la të vrarë 19 persona dhe dhjetra të plagosur. Fillimisht ngjarja u raportua si shpërthim i një eksplozivi, ndërsa...

ore te tera ne hotel
Aktualitet 19:59 - 13 Tetor, 2018

Masakra në Mat/ Xhaçka viziton familjarët e viktimave

Një ngjarje e rëndë u regjistrua para dy ditësh në fshatin Shëlli të Matit, ku kreu i PS-së Kujtim Koxha vrau tre persona me armë zjarri,...

Aktualitet 20:50 - 11 Tetor, 2018

Masakra me tre të vdekur dhe një të plagosur/ Reagon Sali Berisha

Pas ngjarjes së rëndë që tronditi pasditen e sotme fshatin Shëlli të Matit, ku si pasojë e ekzekutimit me armë humbën jetën tre punonjës të Bashkisë...

Aktualitet 19:40 - 11 Tetor, 2018

Masakra e trefishtë në Mat/ Policia merr në mbrojtje familjen e autorit

Kujtim Koxha është autori i masakrës së trefishtë të ndodhur në fshatin Shëlli të Matit. Nga të dhënat e raportuara nga policia mësohet se viktimat e...

Aktualitet 21:30 - 19 Shtator, 2018

Kush është banda që operon në Lushnjë/ Investitorë në biznese të mëdha dhe bujqësi

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “RepolitiX” në News24, ku po trajtohet tema “Masakra e Lusnjës, autorët të lirë”, ka thënë se ngjarjet kriminale...

Aktualitet 16:45 - 4 Shtator, 2018

Masakra e Selenicës/ Të mbijetuarit: Ritvani vrau njeriun që i shpëtoi jetën

Masakra e Selenicës tronditi mbarë opinionin publik. Kujtojmë këtu se me datë 10 në fshatin Resulaj, Ritvan Zykaj vrau tetë kushërinjtë e tij. Tashmë janë të...

Aktualitet 17:50 - 29 Gusht, 2018

Masakra e Selenicës/ Rama skandalizon me deklaratën për tetë të vrarët

Pas rreth një muaj nga masakra e Selenicës, kryeministri Edi Rama ka thyer heshtjen për këtë ngjarje. Rama e ka cilësuar si një masakët haluçinate dhe...

Aktualitet 21:51 - 26 Gusht, 2018

Masakra në SHBA/ Mes të plagosurve edhe një shqiptar

Katër persona humbën jetën dhe 11 të tjerë u plagosën si pasojë e të shtënave me armë në një turne lojrash. Ngjarja u regjistrua në Florida...

Aktualitet 09:42 - 13 Gusht, 2018

Tragjedia me tetë viktima/ Ditë zie në Selenicë

Pas tragjedisë së Selenicës, ku mbetën të vrarë tetë persona, pas ekzekutimit në mënyrë makabre nga i afërmi tyre Ritvan Zykaj, kjo e sotmja është shpallur...

Aktualitet 12:19 - 11 Gusht, 2018

Kasaphana e Selenicës/ Mediat e huaja raportojnë masakrën në Vlorë

Masakra e djeshme në Selenicë la gjithë Shqipërinë të shokuar dhe jo vetëm. Mediat ndërkombëtare raportuan tragjedinë e ndodhur në Selenicë të Vlorës pasditen e së...

Aktualitet 19:27 - 10 Gusht, 2018

Vrau tetë persona dhe u arratis/ Policia kërkon ndihmën e qytetarëve

Një 24 vjeçar vrau pak momente më parë 8 persona nga 2 familje të fisit Zykaj në fshatin Resulaj në Vlorë. Policia e Vlorës u ka...

Aktualitet 19:08 - 10 Gusht, 2018

Ekzekutohen dy familje/ Zbardhet identiteti i autorit

Policia ka zbardhur identitetin e autorit të vrasjes së 8 personave në Selenicë të Vlorës pak momente më parë. Ai është Ridvan Zykaj 24 vjeç. Mësohet...

Aktualitet 19:25 - 27 Prill, 2018

“Gjenocidi ndaj qenve”/ Si i shfarosi Erion Veliaj

Prej disa ditësh, në opinionin publik, media dhe jo vetëm, ka shpërthyer një debat i ashpër, ku flitet për abuzime me detyrën me pasojë shfarosjen e...

Aktualitet 19:24 - 17 Janar, 2018

FOTO – Masakër mjedisore në parkun e Tiranës/ Çunat e “lali Erit”…

Një masakër mjedisore mund të quhet kjo që çunat e “lali Erit”, kanë kryer këto ditë tek parku i “Liqenit Artificial të Tiranës”. Një denoncim ka...

Aktualitet 20:05 - 11 Tetor, 2017

Masakra në Lushnjë / Një prej viktimave i biri i një biznesmeni

Pas atenteti të mbrëmjes së sotme në Lushnjë ku mbetën të vrarë shtetasit Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha, si dhe të plagosur Bujar Turku dhe Marius...

Aktualitet 17:04 - 22 Prill, 2017

Masakra brenda lokalit në Vlorë/19-vjeçari ia lë fajin kushëririt

Pak ditë nga vrasja në një lokal në Vlorë, 19-vjeçari ka treguar në polici të gjithë skenën e krimit, duke deklaruar se nuk ishte ai që...