Connect with Us

All posts tagged "martese"

Lajme 22:47 - 29 Dhjetor, 2019

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj drejt altarit/ Zbulohen planet për dasmën madhështore

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të dashura dhe me të komentuara të momentit. Që nga momenti që kanë pranuar se janë...

Kryesore Show Biz 12:10 - 28 Korrik, 2019

“Nuk kam ëndërruar kurrë për një dasmë”/ Jonida Vokshi zbulon detaje të reja për ditën e martesës

Aktorja Jonida Vokshi pritet që në muajin shtator të kurorëzojë në martesë dashurinë e saj me aktorin Bensik Krapi. Bukuroshja ka treguar më shumë detaje rreth...

Kryesore Show Biz 12:10 - 27 Korrik, 2019

“Duhet t’jua mbaja sekret”/ Zbulohet e vërteta e dasmës së Bebe Rexhës

Bebe Rexha i ka habitur të gjithë fansat e saj pas publikimit të një videoje ku shfaqej e veshur me fustan nusërie. “Duhet t’jua mbaja sekret”,...

Kryesore Show Biz 16:06 - 26 Korrik, 2019

“Dita më e bukur e jetës time”/ Martohet Bebe Rexha?

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është komentuar shumë në media pas deklaratve të fundit. Por ditën e sotme i ka befasuar të gjithë ndjekësit e...

Kryesore Show Biz 12:02 - 26 Korrik, 2019

“Kur do të martohesh me Klean?”/ Ja si përgjigjet Elgit Doda

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të komentuara dhe të dashura të shoëbizit. Dyshja kanë folur shumë herë për martesën, por ende...

Kryesore Show Biz 14:37 - 25 Korrik, 2019

“Dështoi me 220 meshkuj “/ Ish modelja merr vendimin drastik

Elizabeth Hoad ka hequr dorë përfundimisht nga meshkujt . Ish modelja nga Britania e Madhe ka vendosur të martohet me qenin e saj të racës “Golden...

Aktualitet 21:25 - 23 Korrik, 2019

“Ai nuk donte të martohej me Meghan”/ Zbulohen “sekretet” e Princit Harry, ja femra e tij ideale

Dukesha e Sussex dhe ish aktorja e Hollywood, Meghan Markle që pas martesës me princ Harryn ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes. Mediat britanike kanë...

Aktualitet 22:04 - 19 Korrik, 2019

Leonora Jakupi flet për lidhjen disa vjeçare/ Tregon për herë të parë planet për martesë

Jetën e saj private e ka mbajtur gjithnjë larg mediave, pothuajse hermetike. Leonora Jakupi nuk ka folur asnjëherë për lidhjen e saj disa vjeçare, por ka ardhur...

Kryesore Show Biz 22:02 - 18 Korrik, 2019

U fejuan ditën e të dashuruarve/ Këngëtarja e famshme nuk e ka në plan martesën

Këngëtarja me famë botërore Katy Perry dhe Orlando Bloom më 14 shkurt të këtij viti hodhën hapin e rëndësishëm për marrëdhënien e tyre. Në ditën e...

Aktualitet 20:23 - 15 Korrik, 2019

35 vite mes lumturisë/ Këngëtarja shqiptare zbulon detajet nga jeta private

Këngëtarja e njohur e muzikës së lehtë dhe popullore Gili, ka rrëfyer më shumë detaje rreth jetës së saj private. Prej 35 vitesh e martuar me...

Aktualitet 17:06 - 14 Korrik, 2019

Këngëtari i famshëm italian i jep fund beqarisë/ Martohet me të dashurin e tij prej vitesh

Këngëtari i famshëm italian  Tiziano Ferro u përfol shumë pas deklaratës së bujshme ku pranoi se ishte homoseksual. Së fundi mediat e huaja shkruajnë se këngëtari...

Aktualitet 12:10 - 13 Korrik, 2019

“Le të bëjmë qejf”/ Këngëtari i njohur i jep fund beqarisë në mënyrën më të fshehtë të mundshme

Disa herë është spekuluar se këngëtari i famshëm është martuar në mënyrë të fshehtë me miken e tij të fëmijërisë. Por pas shumë këngësh romantike me...

Aktualitet 20:12 - 12 Korrik, 2019

Këngëtari i famshëm e pranon publikisht/ Zyrtarisht i martuar me shoqen e fëmijërisë

Këngëtari me famë botërore dhe i adhuruar nga të gjithë, Ed Sheeran më në fund ka pranuar zyrtarisht se është martuar. Ai ka kurorëzuar dashurinë me...

Aktualitet 14:40 - 12 Korrik, 2019

“Shumë njerëz dyshojnë tek ne”/ Modelja seksi martohet me të dashurin 17 vite më të ri

Të lidhur që në fillim të vitit 2018 , modelja seksi Heidi Klum dhe partneri i saj 17 vite më i ri në moshë, Tom Kaulitz,...

Kryesore Show Biz 21:31 - 11 Korrik, 2019

“Tërhiqem seksualisht nga vajzat”/ Miley Cyrus trondit fansat me deklaratën e saj

Këngëtarja me famë botëorre Miley Cyrus edhe pse e martuar duket se nuk ka ndryshuar mendimin e saj për vajzat. Gjatë një interviste për Elle Miley...

Kryesore Show Biz 17:26 - 8 Korrik, 2019

“Mos e lësho veten”/ Ermal Mamaqi zbulon “sekretin” e Jonida Vokshit

Moderatorja dhe aktorja shumë simpatike Jonida Vokshi pak kohë më parë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ka zbuluar se është e fejuar me aktorin...

Aktualitet 20:23 - 7 Korrik, 2019

Prindërit i kërkojnë të martohet/ Këngëtari shqiptar rrëfen si e imagjinon dashurinë ideale

Redon Makashi është një nga ikonat e muzikës së lehtë shqiptare. Për karrierën  e tij dimë thuajse gjithçka, ndërsa për jetën e tij private shumë pak...

Aktualitet 20:06 - 7 Korrik, 2019

Romeo Veshaj tregon planet për martesë/ Ja ku do t’i kalojë pushimet me Jonida Maliqin

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj prej ditësh janë bërë kryefjala e çdo portali. Pas zbulimit të lidhjes së tyre, aktori dhe këngëtarja nuk i fshihen më...

Aktualitet 14:10 - 28 Qershor, 2019

“Emocionet për të të parë duke ecur pranë meje”/ Kledi Kadiu bën dedikimin e veçantë për partneren

Çifti i balerineve, Kledi Kadiu dhe Charlotte në 28 qershor të vitit që lamë pas celebroi dashurinë e tij me martesë në një ceremoni përrallore që...

Aktualitet 21:17 - 24 Qershor, 2019

Ylli televiziv në një romancë me këngëtaren e famshme/ Zbulon planet për martesë

Ylli i showt “Love Island”, Chris Hughes është një romancë dashurie me një nga këngëtaret e grupit të famshëm Little, Jesy Nelson. Edhe pse vetëm pak...

Aktualitet 20:50 - 24 Qershor, 2019

“A je martuar me atë fustan?”/ Këngëtarja jep përgjigjen e papritur

Ish-ylli i X Factor, Scarlet Lee ka ndarë aksidentalisht lajmin se është martuar me të dashurin e saj prej 4 vitesh Nathan Shaw. Teksa shpërndante disa...

Aktualitet 12:56 - 3 Qershor, 2019

“Ajo do komandojë për të gjitha”/Pas këshillave për martesën, Gaz Paja i kthen përgjigje Erion Veliajt

Ditën e shtunë, më datë 1 Qershor aktori i Portokallisë Gaz Paja, lidhi kurorë me bashkëshorten e tij Ira Seferi në një dasmë madhështore e cila...

Aktualitet 19:12 - 1 Qershor, 2019

“Mezi pres të bëhem nuse”/ Enca flet për ‘planet’ për martesë

Këngëtarja Enca Haxhia di të tërheqë gjithnjë vëmendjen e shtypit rozë. Së fundi ajo është bërë tema e portaleve pas replikave që bën me ndjekësit e...