Connect with Us

All posts tagged "marsida qatja"

Lajme 17:52 - 13 Dhjetor, 2019

Marsida Qatja më e lumtur se kurrë/ Lë pas vrasjen tragjike dhe kthehet me burrin

Marsida Qatja e cila dy muaj më parë ishte në qendër të mediave pas ngjarjes që ndodhi në shtëpinë e saj në Kavajë, ku mbeti i...

Kronika 19:26 - 29 Tetor, 2019

Vrasja e bujshme në Kavajë/ Prokuroria zbërthen telefonin e Dritan Haxhollit dhe Bledar Toçit

Në vijim të hetimeve për ngjarjen e Kavajës, Prokuroria ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale aparatet celulare të viktimës, Dritan Haxhollit dhe autorit Bledar Toçi....

Kronika 13:11 - 29 Tetor, 2019

Ngjarja në Kavajë/ Mardisa Qatja bën deklaratën e fortë: Duhet të vrasësh 99 shqiptarë që të…

Marsida Qatja e cila ka qenë në qendër të mediave, pas ngjarjes që ndodhi në shtëpinë e saj ku mbeti i vrarë 42-vjeçari Dritan Haxholli. Së...

Kronika 12:58 - 29 Tetor, 2019

Pazaret e drogës dhe vrasja në shtëpinë e saj/ Thirret sërish në prokurori Marsida Qatja

Marsida Qatja është thirrur sërish në prokurorinë e Kavajës. Mësohet se Qatja do të pyetet në lidhje me deklaratat që ka dhënë së fundmi në media...

Sociale 19:04 - 26 Tetor, 2019

Vrasja në Kavajë/ Marsida Qatja tregon pazaret: Kam marrë 20 mln lekë nga personat që mbrojta!

Marsida Qatja, nëna e tre fëmijëve që tërhoqi vëmendjen e mediave dy javë më parë tregon në një intervistë për Tirananews.al, se ajo dhe bashkëshorti i...

Kronika 14:36 - 17 Tetor, 2019

Ngjarja në Kavajë/ Gjykata jep vendimin për Marsida Qatjan

Gjykata e Kavajës ka caktuar masën “detyrim paraqitje” për Marsida Qatjan. Më herët prokuroria kërkoi “detyrim paraqitje” për 30 vjeçaren pasi ka një fëmijë 2 vjeçar....

Kronika 12:48 - 17 Tetor, 2019

Marsida Qatja në hetim për drogë/ “E shpëton” djali 2 vjeçar

Prokuroria ka kërkuar “detyrim paraqitje” për Marsida Qatjan. Prokuroria ka kërkuar detyrim paraqitje për 30 vjeçaren pasi ka një fëmijë 2 vjeçar. Qatja është marrë e...

Politikë 22:51 - 16 Tetor, 2019

Artan Hoxha: Edhe Marsida është në rrezik, di shumë!

Edhe pse tha se ishte viktimë e përndjekjes së Dritan Haxhollit, Marsida Qatja rrezikon të dënohet me 5 vite burg, me akuzën e “përdorimit dhe mbajtjes...

Kronika 09:08 - 16 Tetor, 2019

Vrasja që tronditi Kavajën/ Pse policia kishte frikë të arrestonte Dritan Haxhollin?

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen që tronditi Kavajën disa ditë më parë, ku një person mbeti i vrarë me armë...

Opinione 14:41 - 12 Tetor, 2019

Mos e quani kurvë!

Nga Dorjana Bezat Këtë mëngjes hyra në rrjetet sociale dhe nga një seri postimesh kuptova se dje paskësh qënë dita botërore e vajzave. E gëzofshim! Nuk...

Kronika 14:09 - 12 Tetor, 2019

“Marsida trego të vërtetën. Dritanin e kishe të dashur. Shkoje në shtëpinë e tij”/ Flet kushërira e viktimës

Kushërira e Dritan Haxhollit ka folur pas ngjarjes së rëndë, dy ditë më parë në Kavajë. Në një prononcim për Report tv, nga Italia ku jeton...

Kronika 16:24 - 11 Tetor, 2019

Kokainë dhe marrëdhënie intime/ Marsida Qatja përfundon në prokurori pas dëshmive kontradiktore

Mardisa Qatja e cila ka qenë në qendër të mediave për shkak të vrasjes që ndodhi në banesën e saj, ka përfunduar në prokurori. Qatja do...

Kronika 15:09 - 11 Tetor, 2019

I biri iu vra në apartamentin e Marsida Qatjas/ 30 vjeçarja mesazh nënës së Dritan Haxhollit

Marsida Qatja, 30 vjeçarja e cila u cilësua si “molla e sherrit”për ngjarjen në Kavajë, i ka dërguar mesazh nënës se Dritan Haxhollit, i cili mbeti...

Kronika 16:10 - 10 Tetor, 2019

Ngjarja në Kavajë/ Kush është burri i Marsida Qatjas i dënuar në Gjermani, u akuzua nga Berisha si vrasës në 2015

Të tjera detaje vijojnë të zbardhen lidhur me ngjarjen e Kavajës ku mbeti i vrarë Dritan Haxholli dhe u plagos Bleda Toçi. Ngjarja ndodhi në apartamentin...