Connect with Us

All posts tagged "marsela ceno"

Shëndeti 13:01 - 19 Shkurt, 2021

“Mjekët në Gjermani janë skeptik për vaksinimin”/ Mjekja Ceno: Nuk përjashtohen rastet e riinfektimit

Mjekja Marsela Ceno ka konfirmuar se nuk përjashtohen rastet e riinfektimit në Gjermani, apo ata që janë infektuar pas vaksinimit. Ceno theksoi se ka ndodhur që...

Ryshfeti dhe korrupsioni në shëndetësi/ Mjekja Marsela Ceno tregon si mund të shmanget
Aktualitet 20:57 - 18 Shkurt, 2021

Ryshfeti dhe korrupsioni në shëndetësi/ Mjekja Marsela Ceno tregon si mund të shmanget

Fenomeni i korrupsionit dhe mitmarrja në spitalet shqiptare është kthyer në problem të përditshëm dhe tepër shqetësues për shoqërinë tonë. Mjekja shqitare, e cila punon në...

Ryshfeti dhe korrupsioni në shëndetësi/ Mjekja Marsela Ceno tregon si mund të shmanget
Aktualitet 23:26 - 2 Shkurt, 2021

Marsela Ceno flet me shifra/ 1500 mjekë shqiptarë punojnë në Gjermani

Themeluesja dhe drejtuesja e Shoqatës së Mjekëve Shqiptarë në Gjermani, Marsela Ceno, ka treguar mbrëmjen e sotme shifrën e mjekëve të iikur nga Shqipëria. Duke iu...

Ryshfeti dhe korrupsioni në shëndetësi/ Mjekja Marsela Ceno tregon si mund të shmanget
Shëndeti 19:38 - 27 Janar, 2021

Mjekja shqiptare në Gjermani/ Kemi raste ku të vaksinuarit janë prekur nga COVID-19

Marsela Ceno, drejtuese shoqatës së mjekëve shqiptarë në Gjermani thotë se raste kur të vaksinuarit janë prekur nga COVID-19 ka pasur mes atyre që nuk e...

A duhet të marrë Shqipëria vaksina nga Kina dhe Rusia?/ Mjekja: Të shihet si mundësi
Shëndeti 13:11 - 21 Dhjetor, 2020

Mjekja shqiptare në Gjermani: Skeptike për masat e marra në Shqipëri, kjo nuk është rruga që do të çojë në uljen e infeksioneve

Marsela Ceno, mjeke kirurge, themeluese dhe drejtuese e Shoqatës së Mjekëve Shqiptarë në Gjermani si dhe anëtare e disa shoqatave kirurgjikale në Europë dhe Amerikë tha...

Sociale 22:05 - 10 Nentor, 2019

Nga 70 mijë lekë në 7 mijë euro/ Mjekja tregon përse la Shqipërinë për Gjermaninë

Kjo është Marsela, mjeke kirurge, jo në Shqipëri, por në Gjermani. Në 2010 përfundoi studimet në Fakultetin e Mjekësisë në Tiranë dhe ishte gati për të...