Connect with Us

All posts tagged "marredhenie"

Showbizz 15:32 - 27 Nentor, 2020

E bija dhe e fejuara kanë të njëjtën moshë/ Aktori i famshëm tregon për marrëdhënien e tij me instruktoren

Aktori Dolph Lundgren, i njohur më së shumti për rolin në filmin “Rocky 4” ka folur së fundmi për marrëdhënien me të fejuarën 38 vite më...

“Shteti nuk ekziston”/ Mark Marku: Kriza e tërmetit tregoi dobësinë më të mëdha
Politikë 18:18 - 26 Nentor, 2020

“Shteti nuk ekziston”/ Mark Marku: Kriza e tërmetit tregoi dobësinë më të mëdha

Pedagogu Mark Marku, ka komentuar sot situatën në vend, duke marë shkas nga tërmeti i një viti më parë që tronditi jo vetëm Shqipërinë. Marku tha...

Vizitat e ndërsjella/ Përplasje Kosovë – Serbi
Kosova & Rajoni 17:11 - 26 Nentor, 2020

Vizitat e ndërsjella/ Përplasje Kosovë – Serbi

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për bisedimet Kosovë – Serbi, Miroslav Lajçak, u bëri thirrje palëve që të respektojnë marrëveshjen për vizitat e ndërsjella...

Politikë 12:20 - 26 Nentor, 2020

Çlirim Gjata si futbollist i LULIT

Çlirim  Gjata një nga sekretarët e Republikës së Re të Lulzim Bashës, nga dita e djeshme është kthyer nga njerëzit e shumëakuzuar dhe shumësulmuar në rrjet...

Kronika 09:40 - 25 Nentor, 2020

I dënuar për marrëdhënie seksuale me të mitur/ Arrestohet 23-vjeçari nga Korça

Policia ka arrestuar Kristjan Stojani, 23 vjeç, banues në Korçë pasi është dënuar nga Gjykata me 3 vjet, 5 muaj e 10 ditë burgim, për veprën...

Aktualitet 13:21 - 24 Nentor, 2020

“Babai flinte me sqepar poshtë krevatit”/ Motrat tregojë si e ëma i vrau të atin: Na kërkon falje nga burgu

Dy vajzat e Drane dhe Llesh Dedës kanë folur sot për vrasjen e babait të tyre nga nëna. me sqepar. Motrat Daniela dhe Xhystina Deda justifikojnë...

Si e përballoni tradhtinë sipas shenjës së horoskopit
Horoskopi 16:51 - 21 Nentor, 2020

Si e përballoni tradhtinë sipas shenjës së horoskopit

Tradhtia na prek në shumë mënyra të ndryshme dhe mund të ndryshojë mënyrën e trajtimit të njerëzve dhe situatave në të ardhmen. Meqenëse të gjithë e...

Blog 11:44 - 21 Nentor, 2020

Marrëdhënia dashuri-urrejtje mes Kinës dhe Shteteve të Bashkuara

Në mesin e një lufte tregtare në vazhdim, një beteje përshkallëzuese për epërsi teknologjike, dhe intensifikimit të konkurrencës strategjike,amerikanët dhe kinezët bien të paktën dakord që...

Showbizz 10:44 - 21 Nentor, 2020

Pas tre vitesh të ndarë/ Vin Veli flet për raportin me Bora Zemanin

Tre vite më parë moderatorja Bora Zemani dhe Dj I njohur Vin Veli I dhanë fund marrëdhnies s tyre dhe nuk i kemi parë shpesh të...

Showbizz 14:13 - 14 Nentor, 2020

FOTO-Rudina Dembacaj publikon foton me vajzën e Markut/ Bën kometin “pikant”

Moderatorja Rudina Dembacaj ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e Markut. Shpesh herë ajo publikon fotot me vajzën e Markut, Ertën...

Marrëdhëniet SHBA-Rusi/ Çfarë mund të ndryshojë?
Bota 17:14 - 13 Nentor, 2020

Marrëdhëniet SHBA-Rusi/ Çfarë mund të ndryshojë?

Marrëdhëniet Amerikë-Rusi kanë qenë në një pikë të ulët gjatë katër viteve të fundit, kjo për shkak të dëmit afatgjatë që e ka zanafillën te akuzat...

Çifti i njohur i showbizit flasin për seksin/ “Më pëlqejnë surprizat në shtrat”
Showbizz 16:09 - 10 Nentor, 2020

Çifti i njohur i showbizit flasin për seksin/ “Më pëlqejnë surprizat në shtrat”

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë një çiftet më të dashura të showbizit. Së fundmi ata kanë qenë të ftuar në rubrikën “After Party-n” të Luana...

Çfarë thotë data e lindjes për karakterin tuaj?/ Mësojeni tani
Life Style 15:37 - 9 Nentor, 2020

Çfarë thotë data e lindjes për karakterin tuaj?/ Mësojeni tani

Numerologët mund t’iu ndihmojnë të kuptoni më mirë veten tuaj dhe marrëdhënien që ndërtoni me mjedisin që iu rrethon. Data e lindjes suaj është përcaktuese edhe...

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë kjo javë për çiftet dhe beqarët
Horoskopi 13:46 - 8 Nentor, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë kjo javë për çiftet dhe beqarët

Dashi Çiftet do të përjetojnë disa trazira, veçanërisht ata që tashmë kanë kriza të hapura, megjithatë,  gjithçka do të zgjidhet sa më shpejt që të jetë...

Horoskopi për javën e fundit të Nëntorit/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës
Horoskopi 13:33 - 8 Nentor, 2020

Parashikimi i yjeve përsa i përket punës/ Zbuloni surprizat që ju presin

Dashi Besimi i ndërsjellë do t’ju çojë t’i jepni më shumë peshë bashkëpunimit , gjithashtu duke ju shtyrë të ndani projekte të mëdha, të cilat mund...

Gazetarja habit me deklaratën/ “Jam pro e martesës së hapur, partnerët të tolerojnë tradhtitë”
Showbizz 11:44 - 6 Nentor, 2020

Gazetarja habit me deklaratën/ “Jam pro e martesës së hapur, partnerët të tolerojnë tradhtitë”

Gazetarja  Zhaklin Lekatari ka treguar se është pro e martesës së hapur dhe se në një marrëdhënie duhet të falen edhe tradhtitë. Zhaklin ishte e ftuar...

Nga pozicioni në PS tek raporti me Ramën/ “Rrëfehet” Ditmir Bushati “rrëfehet”
Politikë 21:20 - 4 Nentor, 2020

Nga pozicioni në PS tek raporti me Ramën/ “Rrëfehet” Ditmir Bushati

Deputeti Socialist ka sqaruar pozicionin e tij në Partinë Socialiste duke deklaruar se nuk është larguar nga familja e tij politike. Ndalur te raportet me kryeministrin...

“Bie në nivelin e pazareve familjare”/ Topalli flet për marrdhënien me Bashën
Politikë 18:29 - 4 Nentor, 2020

“Bie në nivelin e pazareve familjare”/ Topalli flet për marrdhënien me Bashën

Drejtuesja e “Levizjes për Ndryshim”, Jozefina Topalli ka folur për marrëdhënien e saj me kreun e PD, Lulzim Basha. Teksa Basha e ka quajtur , shtojcë...

“Ne na bashkojnë vlerat për ndryshim”/ Patozi flet për marrëdhënien që ka me Jozefina Topallin
Politikë 09:28 - 4 Nentor, 2020

“Ne na bashkojnë vlerat për ndryshim”/ Patozi flet për marrëdhënien që ka me Jozefina Topallin

Koordinatori i Bindjes Demokratike ka komentuar marrëdhënien që ka me drejtuesen e “Lëvizjes për Ndryshim” Jozefina Topalli. Në një intervistë për “Fjala”, Patozi u shpreh se...

Tërmeti vdekjeprurës ngroh marrëdhëniet mes Greqisë dhe Turqisë
Bota 15:59 - 31 Tetor, 2020

Tërmeti vdekjeprurës ngroh marrëdhëniet mes Greqisë dhe Turqisë

Ekipet e shpëtimit në të dy anët e detit Egje po vazhdojnë të shtunën kërkimet për të mbijetur nga një tërmet i fuqishëm që goditi qytetin...

Engel: SHBA duhet të luajë rol aktiv për zgjidhjen e çështjes Kosovë-Serbi
Kosova & Rajoni 19:33 - 29 Tetor, 2020

Engel: SHBA duhet të luajë rol aktiv për zgjidhjen e çështjes Kosovë-Serbi

Më pak se një javë para zgjedhjeve presidenciale në Shtetet e Bashkuara, kongresmeni demokrat Eliot Engel thotë se çfarëdo administrate të jetë në fuqi, duhet t’i...

“Më kanë gjykuar”/ Ish bashkëshortja e Bleros flet për herë të parë për divorcin dhe marrëdhënien me Afronën
Showbizz 10:46 - 27 Tetor, 2020

“Më kanë gjykuar”/ Ish bashkëshortja e Bleros flet për herë të parë për divorcin dhe marrëdhënien me Afronën

Ish bashkëshortja e këngëtarit Blero, Teuta Krasniqi si asnjëherë më parë ka folur për jetën e saj pasi mori vendimin për tu divorcuar nga Blero. E...

Politikë 22:43 - 22 Tetor, 2020

Inceneratorët/ Ahmetaj i kthehet gazetarit: Po pse marrëdhëniet e mia me njerëzit do hetojë SPAK-u?

Çështja e inceneratorëve ka hapur debate mes ministrit Arben Ahmetaj dhe gazetarëve në studion e “Opinion” Debati është zhvilluar në lidhje me marrëdhëniet e Ahmetajt me...