Connect with Us

All posts tagged "mark zuckenberg"

Bota 13:57 - 30 Mars, 2020

Koronavirusi/ Mark Zuckerberg jep 100 milionë dollarë për të ndihmuar gazetarët dhe mediat

Themeluesi i rrjetit social “Facebook”, Mark Zuckerberg, ka bërë të ditur se po investon 100 milionë dollarë në një fond të ri që përkrah gazetarët në...

Politikë 22:57 - 14 Shkurt, 2020

Rama darkon me Mark Zuckenberg/ Dalin fotot nga takimi

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur sot një takim me shefin ekzekutiv të Facebook-ut Mark Zuckenberg. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Edi Rama, ndërsa takimi...

Life Style 22:50 - 19 Mars, 2018

Zuckerberg në telashe!/ Presioni që i ushtrohet në të katër anët

Themeluesi dhe shefi ekzekutiv i “Facebook”-ut, Mark Zuckerberg po përballet me thirrje gjithnjë e më të shpeshta, që të paraqitet personalisht në panelet e hetimeve për...

Aktualitet 22:40 - 14 Dhjetor, 2017

Doni të pasuroheni si Gates dhe Zuckerberg? / Ato ju rekomandojnë librat që kanë lexuar

Dy nga njerëzit më të pasur në botë Bill Gates dhe Mark Zuckenberg janë nga më të suksesshmit në glob. Bosi i Microsoft dhe krijuesi i...