Connect with Us

All posts tagged "mark froku"

Vetingu 11:04 - 12 Janar, 2020

Nga milionat tek kreditë/ “Rrudhet” pasuria e gjyqtares

Pasuria është kriteri që ka nxjerrë jashtë sistemit të drejtësisë mbi 80 përqind të gjyqtarëve dhe prokurorëve. CNA.al paralelisht me hetimet e Vettingut ka hedhur dritë...

nga ilir babaramo
Aktualitet 16:58 - 16 Tetor, 2018

Nga Ilir Babaramo/ Qeveria e Mark Frokut në epokën e Mark Zuckerberg

Me një zgërdhitje kodoshi në fytyrë, duke zgjatur kokën kërcënueshëm e duke zgurdulluar sytë për pesë vjet ekran më ekran, Edi Rama i është drejtuar çdo...

Aktualitet 12:47 - 21 Prill, 2017

Dënohet Mark Frroku/Sa vite burg do vuajë ish-deputeti

Ish-deputeti i kristiandemokrat, aleat i Partisë Socialiste, Mark Frroku, është dënuar me burg. Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vite e 6 muaj burg ish-deputeti...

Aktualitet 09:12 - 9 Prill, 2015

Xhaxhai i Akeksandër Kurtit: E refuzuam 2 herë familjen e Mark Frrokut

Xhaxhai i Aleksandër Kurtit, personit të vrarë në mars të vitit 1999 në Bruksel, vrasje për të cilën akuzohet deputeti Mark Frroku, thotë se familja e...