Connect with Us

All posts tagged "marina fara"

Lajme 16:33 - 29 Shkurt, 2020

Vajza e Eli Farës e përfshirë në hetimin që i vuri prangat Çilit/ Policia kontroll banesës, zbulohet roli

Një tjetër personazh publik i mediave rozë, është përfshirë në botën e krimit. Këtë radhë bëhet fjalë për Roxhensa Kapuranin, e njohur si Marina Fara, vajza...

Kryesore Show Biz 12:00 - 14 Qershor, 2018

Marina Fara do të bëhet nënë për herë të parë?

Ditën e djeshme qarkulloi kudo lajmi se, vajza e këngëtares Eli Fara, Marina, do të behët nënë për herë të parë. Dyshimet lindën nga një foto...

Aktualitet 23:10 - 2 Janar, 2018

Foto/ Marina Fara feston 2018-ën me bikini

Vajza e Eli Farës di si të festojë dhe si të tërheqë vëmendje. Ditët e para të 2018-ës ka vendosur ta kalojë jashtë vendit me bikini....

Aktualitet 22:25 - 26 Dhjetor, 2017

Marina Fara “del nga binarët”, tregon pjesët intime për Krishtlindje

Nuk njihet për ndonjë talent të veçantë, e as nuk i ka ngjarë të ëmës për ndonjë gjë, ama fama e saj mund të thuhet pa...

Aktualitet 12:56 - 16 Dhjetor, 2017

Foto+16/Marina Fara provokon sërish duke nxjerrë gjoksin

Ndonëse nuk është artiste, ajo famën e mori falë nënës së saj, Eli Fara, e më pas edhe për shkak të aseteve të saj trupore.  ...

Aktualitet 01:00 - 9 Dhjetor, 2017

Marina Fara “pret” gishtat e këmbës/ Çfarë ka ndodhur me bukuroshen shqiptare ?

Marina Fara konsiderohet si një nga femrat më seksi në vend, megjithëse shpesh ajo është akuzuar se ka bërë ndërhyrje estetike. Vajza e një prej zërave...

Aktualitet 17:35 - 3 Nentor, 2017

Shikoni fotot provokuese nga Marina Fara

Marina Fara tashmë është bërë një emër që të gjithë e njohin. Falë formave të saj bombastike, bukurisë, dhe falë mamasë së saj Eli Farës. Ajo...

Aktualitet 07:45 - 29 Gusht, 2017

Marina Fara në lidhje më një burrë? Vjen reagimi i bukuroshes

Pak ditë më parë në media qarkulloi një foto të vajzës së këngëtares Eli Fara, Marina Fara nën shoqërinë e një burri me pushime. U përfol...

Aktualitet 13:42 - 25 Gusht, 2017

Foto/ Me kë po pushon në jaht Marina Fara?!

Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara, Marina Fara është një personazh tejet i përfolur i komentuar në rrjetet sociale. Ndarja e saj nga i fejuari gjatë...

Aktualitet 00:06 - 11 Korrik, 2017

“Shpërthen” vajza e Eli Farës kundër ish-të fejuarit/ E kam një p** nuk më duhet një tjetër

Vajza e Eli Farës, Marina bëri mjaft bujë pak kohë me parë me fejesën e saj, kur ajo dhe i dashuri postonin fotot perfekte në rrjetet...

Aktualitet 17:33 - 7 Korrik, 2017

Njihet si Kapo i Korçës/Kush është babai i Marina Farës dhe ish burri i Elit, emri

Pothuajse asnjëherë nuk e kemi parë këngëtaren Eli Fara në krah të ndonjë mashkulli, qoftë ky dhe ish burri i saj. Kjo pasi këngëtarja korçare është...

Kryesore Show Biz 21:00 - 3 Korrik, 2017

Shijoni  Marina Fara-n dhe pushimet e nxehta

Pushimet e Marina Farës nisën që në fillim të këtij sezoni veror. E megjithatë duket se me kalimin e kohës  çdo foto e postuar është edhe...

Showbizz 00:20 - 30 Maj, 2017

Një zjarr si Marina Fara/Nuk ka të ndalur ekspozimi i gjoksit

Pushimet kanë filluar më nxehtë se kurrë për  vazën e këngëtares Eli Fara, Marinën. Kjo e fundit i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj në...

Kryesore Show Biz 16:00 - 29 Maj, 2017

Një zjarr si Marina Fara/Nuk ka të ndalur ekspozimi i gjoksit

Pushimet kanë filluar më nxehtë se kurrë për  vazën e këngëtares Eli Fara, Marinën. Kjo e fundit i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj në...

Showbizz 01:00 - 27 Maj, 2017

Marina Fara ngre temperaturat/FOTO

Marina Fara ka thënë në shumë intervista se fotot që poston në rrjetet sociale  nuk duhet të bëhen objekt bisede, por ja që është e pamundur...

Kryesore Show Biz 18:30 - 26 Maj, 2017

Marina Fara ngre temperaturat/FOTO

Marina Fara ka thënë në shumë intervista se fotot që poston në rrjetet sociale  nuk duhet të bëhen objekt bisede, por ja që është e pamundur...

Showbizz 00:30 - 22 Maj, 2017

Eli Fara merr dhuratën më të bukur nga e bija/Ky është urimi special i Marinës

Jemi mësuar ta shohim Marina Farën me veshje ekstravagante nëpër festa apo me poza shumë provokuese në rrjetet sociale, por  në fund të ditës ajo është...

Kryesore Show Biz 16:30 - 21 Maj, 2017

Eli Fara merr dhuratën më të bukur nga e bija/Ky është urimi special i Marinës

Jemi mësuar ta shohim Marina Farën me veshje ekstravagante nëpër festa apo me poza shumë provokuese në rrjetet sociale, por  në fund të ditës ajo është...

Kryesore Show Biz 00:15 - 17 Maj, 2017

Surprizon Marina Fara/Vishet sipër, zbulohet poshtë

Marina Fara preferon që të zvishet shumë në fotot që poston në rrjetet sociale, por tashmë ka ndërruar stil. Nëse shohim profilin e bukuroshes në instagram...

Showbizz 00:40 - 30 Prill, 2017

Reagon Marina Fara/”Prioritetet e mia nuk janë fotot e instagramit”

Marina Fara është vajza e vetme e këngëtares së  njohur Eli Fara, por fama e saj është krijuar më tepër nga fotot e nxehta që hedh...

Kryesore Show Biz 17:00 - 29 Prill, 2017

Reagon Marina Fara/”Prioritetet e mia nuk janë fotot e instagramit”

Marina Fara është vajza e vetme e këngëtares së  njohur Eli Fara, por fama e saj është krijuar më tepër nga fotot e nxehta që hedh...

Kryesore Show Biz 17:58 - 26 Prill, 2017

Lajm i keq nga Marina Fara!/Çfarë i ka ndodhur?!

Lajme jo të mira vijnë nga Marina Fara. Vajza bukuroshe e këngëtares së njohur, Eli Fara, i ka dhënë fund lidhjes me të fejuarin biznesmen, Edi...

Showbizz 01:20 - 23 Prill, 2017

Marina Fara nuk di të ndalet/Foto duke zbuluar gjoksin

Marina Fara nuk është aspak e turpshme kur vjen fjala tek postimi i fotove provokuese, që ekspozojnë gjoksin apo të pasmet. Në fakt janë pikërisht këto...