Connect with Us

All posts tagged "mariah carey"

Kryesore Show Biz 10:52 - 31 Dhjetor, 2018

Mariah Carey, mbretëresha e festave të fundvitit

“All I want for Christmas is you”, është kënga më e dëgjuar e festive të fundvitit dhe kjo gjë përsëritet çdo vit. Sapo nis Dhjetori dhe...

Aktualitet 23:10 - 9 Janar, 2018

Mariah Carey i zuri vendin aktores së famshme në Golden Globe

Mariah Carey i ka zënë vendin aksidentalisht Meryl Streep në çmimet Golden Globe. Aktorja fituese e 9 çmimeve Golden Globe ka folur për situatën gjatë një...

Aktualitet 00:45 - 2 Dhjetor, 2017

Ja sa para fiton Mariah Carey çdo vit nga kënga ‘All I want for Christmas’

“All I want for Christmas” e Mariah Carey është vërtet një nga tingujt zyrtarë të festave. Duke e aspak të papritur që Carey fiton çek të...

Aktualitet 00:30 - 9 Nentor, 2017

Mariah Carey në gjyq/ Ngacmonte seksualisht truprojën

Ish truproja i sigurisë së Mariah Carey e ka kërcënuar se do të padisë atë. Djaloshi që punonte për të thotë se ajo vazhdimisht e poshtëronte...

Aktualitet 01:00 - 22 Shtator, 2017

Alarm i kuq/ Britney Spears dhe Mariah Carey ribashkohen

Dallga e paqes na ka kapluar dhe neve sot pasi pamë foton e postuar nga Britney në Instagram. Dy superyjet sapo i dhanë harmoni universit  duke...

Kryesore Show Biz 16:00 - 20 Korrik, 2017

Këngëtarja me famë botërore/ Serial mbi jetën e saj!

Diva e muzikës Mariah Carey do të sjellë një serial të ri televiziv për Starzin i cili do të bazohet në historinë e karrierës së saj,...

Showbizz 01:20 - 22 Maj, 2017

Ribashkohet me ishin dhe nuk i qendron gjoksi brenda reçipetave

Mariah Carey  e konfirmoi që është duke dalë sërish me ishin e saj Bryan Tanaka, vetëm një muaj pas ndarjes. Këngëtarja duket se po e përjeton...

Kryesore Show Biz 19:30 - 21 Maj, 2017

Ribashkohet me ishin dhe  nuk i qendron gjoksi brenda reçipetave

Mariah Carey  e konfirmoi që është duke dalë sërish me ishin e saj Bryan Tanaka, vetëm një muaj pas ndarjes. Këngëtarja duket se po e përjeton...

Showbizz 00:15 - 20 Maj, 2017

Upsss…artisten e kapin atje ku s duhet

Mariah Carey u vu përballë një situate mjaft të sikletshme, teksa ishte duke shkuar për të ngrënë pica me dy fëmijët e saj. Ylli 47 vjeçar...

Kryesore Show Biz 16:30 - 19 Maj, 2017

Upsss…artisten e kapin atje ku s duhet

Mariah Carey u vu përballë një situate mjaft të sikletshme, teksa ishte duke shkuar për të ngrënë pica me dy fëmijët e saj. Ylli 47 vjeçar...

Showbizz 01:00 - 14 Maj, 2017

Luftë femrash/Kjo do të jetë trajneria e re në X Factor

Producentët e kompeticionit të  njohur X Factor UK kanë  menduar që  ti ofrojnë   postin e trajneres këngëtares së  njohur Mariah Carey. Mendohet se Mariah do të...

Kryesore Show Biz 17:30 - 13 Maj, 2017

Luftë  femrash/Kjo do të  jetë  trajneria e re në  X Factor

Producentët e kompeticionit të  njohur X Factor UK kanë  menduar që  ti ofrojnë   postin e trajneres këngëtares së  njohur Mariah Carey. Mendohet se Mariah do të...

Kryesore Show Biz 21:30 - 10 Prill, 2017

Mariah Carey ndahet nga balerini Bryan Tanaka

Mariah Carey është ndarë nga i dashuri i saj, kërcimtari Bryan Tanaka. Autorja e hitit “Hero” e konfirmoi lidhjen  në shkurt të këtij viti, tre muaj...

Kryesore Show Biz 13:45 - 24 Mars, 2017

Mariah Carey e “tradhëton” fustani

Që në fillimet e karrierës së saj para dy dekadave, Mariah Carey është spikatur për menyrën ekstravagante në të veshur. Këngëtarja asnjëherë nuk ka nguruar të...

Showbizz 12:00 - 13 Mars, 2017

Një kukull Barbie e vërtetë, Mariah Carey

Mariah Carey edhe pse 47 vjece, vazhdon të na mrekullojë cdo ditë e më shumë me pamjen e saj superseksi. Bukuroshja ka ndarë një foto duek...

Showbizz 10:00 - 10 Mars, 2017

Mariah Carey darkon me balerinin

Mariah Carey është duke shijuar pafund lidhjen e saj me balerinin disa vite më të vogël se ajo, Bryan Tanaka. 33 vjecari duket marrëzisht i dashuruar...

Showbizz 16:00 - 24 Janar, 2017

FOTOT/ Ja kush ja solli rininë e dytë Mariah Careyt

Mariah Carey  dhe i dashuri i saj më i ri Bryan Tanaka kanë darkuar në hollivud. Këngëtarja e mirënjohur për vokalin e saj të mrekullueshëm prej...

Showbizz 21:00 - 17 Janar, 2017

Fotot/ Mariah Carey plot klas, elegancë dhe sharm mbërrin në festë

Linjat e saj trupore dukeshin të mrekullueshme ndërsa ajo ekspozonte dekoltenë veshur e gjitha me të zeza plot shkëlqim. Ajo cka binte në sy tek aksesorët...

Showbizz 10:00 - 15 Janar, 2017

Mariah Carey, një nënë e mrekullueshme

Këngëtarja e famshme Mariah Carey kohët e fundit i është përkushtuar familjes. Edhe pse në moshën 46 vjecare ajo di të kujdeset mjaft mirë për veten...

Showbizz 17:56 - 12 Janar, 2017

Mariah Carey anulloi koncertet/Ja arsyeja pse

Këngëtarja 46 vjecare Mariah Carey ka anulluar koncertin e saj në Argjentinë dhe Kili sepse nuk u pagua sac duhej. Ende nuk është bërë publike shuma...

Showbizz 23:15 - 21 Dhjetor, 2016

Kush është arsyeja pse buzëqesh Mariah Carey?

Mariah Carey po kalon një periudhë relaksi dhe kjo reflektohet më së miri tek pozitiviteti dhe energjia e saj. Këngëtarja ka qenë e ftuar tek seriali...

Showbizz 14:00 - 20 Dhjetor, 2016

Mariah Carey darkon në New York

  Padyshim që ajo preferon të jetë në qendër të vëmendjes dhe i duhet të përdorë deri diku edhe linjat e saj trupore. Edhe pse 46...

Showbizz 16:00 - 16 Dhjetor, 2016

Ja pse buzëqesh Mariah Carey

  Divorci i saj me 49 vjecarin bilioner James Packer, duket se e gjeti më së miri këngëtaren Mariah Carey me balerinin 33 vjecar Bryan Tanaka,...